reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


İşyerinde Egzersiz

Zayıflama İşyerinde Egzersiz konusunu yazdır İşyerinde Egzersiz konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 23-08-2010 tarihinde saat 21:36:01 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1394 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


İşyerinde Egzersiz yapmak için Ayakta durun. Bir bacağınızı öne doğru atarken kollarınızı kaldırın. Bu sırada derin nefes alın. Yukarıya doğru yaylanın ve öne doğru birkaç adım atın. Bu hareketi iki kere tekrarlayın. Böylece oksijen alımınız düzene girip, omuz, bacak ve çene kaslarınız rahatlayacaktır.

İşyerinde Egzersiz yapmak için Dimdik oturun. Kollarınızı önce gergince yanlara açıp ellerinizi avuçlarınızı yüzünüze doğru çevirin. Gözlerinizi bir tenis maçını izliyormuş gibi, sağa ve sola hareket ettirin. 15 saniyelik arayla, aynı hareketi 2 kez tekrarlayın.

İşyerinde Egzersiz yapmak için Kulaklarınızı baş ve işaret parmaklarınızla tutun. Öne ve arkaya doğru çekin. 5 saniye bekleyip bırakın. Bunu 2 kere tekrarlayın. Bu hareket baş ve yüz kaslarının kan dolaşımını hızlandırarak baş ağrınızı hafifletecektir.

İşyerinde Egzersiz yapmak için Her iki elinizin işaret ve orta parmağını, alnınıza ve çenenize koyun. Gözlerinizi kapatın ve yavaş yavaş artan bir baskıyla 3 saniye bekleyin. Kollarınızı serbest bırakın. Sonra yeniden başlayıp 4 kez tekrarlayın. Bu hareket, gözlerdeki baskıyı azaltır, alın ve çene kaslarını gevşetir.

İşyerinde Egzersiz yapmak için Bacaklarınızı, ayakta kalça hizasında açın. Vücudunuzun üst bölgesini kendi ekseninizde bir kere çevirin. Dönüş sırasında nefes verin. Bunu ritmik şekilde tekrarlayın.

İşyerinde Egzersiz yapmak için Sandalyenize oturun. Bütün vücudunuzu, vücudunuzdaki tüm kasları gevşetin. Bir süre öylece oturun.Alnınıza bir ıslak mendil koyun. Olumsuz düşüncelerden sıyrılın. Pencere kenarında derin derin temiz hava alın.

İşyerinde Egzersiz başlıklı bu makale 23-08-2010 tarihinden itibaren 1394 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: İşyerinde Egzersiz

Sayfayı Paylaş:

İşyerinde Egzersiz için yapılmış yorumlar.
egzersizle kaç kalori yakılır?
Yazan: yücel - Bartın
Puan:egzersizle kaç kalori yakılır?

"merhaba işyerinde yapılan bu egzersizle kaç kalori yakılır? bu konuda da bilgi verebilir misiniz. tşk"
  
Bu yorum 18-10-2010 00:31:17 tarihinde yazılmıştır...

İşyerinde Egzersiz Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.