reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zeytin Çayı yaprağı Faydaları

Zayıflama Zeytin Çayı yaprağı Faydaları konusunu yazdır Zeytin Çayı yaprağı Faydaları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 15:43:42 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 971 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Zeytin her deva olan çok şifalı bir bitkidir. Bitkisel bir antibiyotik olan zeytin yaprağı çayını şifa niyetine mutlaka tüketimini sağlamalıyız. Zeytinin kendisinden, yaprağından ve yağından faydalanır ve çok sağlıklı olduğunu biliriz. Zeytin yaprağının şifalarını saymakla bitiremeyiz. Yapılan araştırmalara göre zeytin yaprağının zayıflatıcı etkisi bilinmekte ve şişmanlıktan obeziteye kadar giden hastalıklarda tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

İç organlarımızı temizleyen ve cildimizin parlamasını sağlayan zeytin yaprağının zayıflatma konusundaki başarısına da şaşırmamalıyız.

Zayıflarken içeceğimiz zeytin çayının hazırlanışı da son derece kolaydır.

zeytin yaprağı çayı hazırlanışı


Bir kaç yaprak kurutulmuş zeytin yaprağını, bir bardak sıcak suyun içerisinde 4- 5 dakika demledikten sonra içime hazır duruma getiririz.
İçilimi de yapılışı kadar kolay ve lezzetli olan bu çay, sadece zayıflatmıyor zayıflarken de mikrop öldürücü etkisi sayesinde vücudumuzu arındırıyor.
Zeytin yaprağı sayesinde zayıflarken kendimizi yorgun ve halsiz hissetmeyeceğiz. Bağışıklık sistemimizi de güçlendiren bu şifalı bitkiyi hepimiz severek tüketmeliyiz.
E ve C vitamini açısından yüksek olan zeytin yaprağının kilo verirken ihtiyacımız olan günlük vitaminleri vücudumuza sağlamış oluyoruz.

ZEYTİN YAPRAĞI İLE ZAYIFLAMA


Kilo verirken bizi destekleyecek ve vücudumuza katkı sağlayacak vitaminlere oldukça ihtiyaç duyarız. Özellikle diyet dönemlerin de, halsiz ve zayıf kalan bünyemize destek verecek ve bizim enerjili olmamızı sağlayacaktır. Uzun ömürlü lakaplı olan zeytin ağacının, özellikle Akdeniz ülkelerinde kullanımı daha fazladır. Günde 2 veya 3 bardak içilmesi önerilen zeytin yaprağı çayını, diyet listelerinde de artık sıkça görmek mümkün olacaktır. Metabolizmamızı yormayan yiyecekler yardımıyla ve günlük yapmamız gereken aktivitelerimize ara vermeden, günde isteğe bağlı olarak tüketilen zeytin yaprağı çayından içmek, önce şifa niyetine daha sonra sağlıklı zayıflamak üzere olmalıdır.

Zeytin Çayı yaprağı Faydaları başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 971 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zeytin Çayı yaprağı Faydaları

Sayfayı Paylaş:





Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Zeytin Çayı yaprağı Faydaları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  






Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.