reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi

Zayıflama Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi konusunu yazdır Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zeynep Hanım   
Bu makale 15-10-2009 tarihinde saat 15:15:48 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 20782 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Zeynep hanım bu yazıyı Zayıflamak İstiyorum isimli konu altına yorum olarak yazmıştı ama o kadar samimi ve güzel yazmışki sadece bir yorum olarak yayınlamaktan ziyade bu yazının apayrı bir yeri olması gerektiğini düşündük ve ayrı bir konu olarak yayınlamayı uygun gördük. Umarım sizde beğenirsiniz....
 
Arkadaşlar bende 2 çocuk annesiyim. Sezaryanla doğum yaptım üstelik. İlk kızımda kilom doğumdan önce 45 di. boyuma göre iyiydi yani. 155 e göre normaldim. Doğuma kadar karnım belli bile değildi hamileliğimin 6. ayında birden karnım fırladı. doğuma girmeden önce 70 kilo olmuştum bile. doğumda biraz gidenlerle eve döndük. zamanla vermem kolay olmasada vermiştim. ama yinede tam anlamı ile vermek 9 ayımı almıştı. ikinci doğuma karar verdiğimde 52 kiloyu asla aşmayan bir yapıdaydım. ama doğuma kadar ondada 6 ay kadar fazla kilo almadım. ama sonrası malum. 70 kiloda doğum yaptım sezaryanla yine. ama bunda değişik bişi oldu akşama kadar şişlerim indikçe terlemem fazlalaştı ve bayağı bir su kaybım oldu. bir kaç günde sallanan karnım hariç  yinede hoş bir duyguydu.
 
Bebeğim bir haftalıkken bende tam 70 kilodan 62 ye inmiştim. bir kaç ay içinde dahda fazla veririm nasılsa diyerek yemeye devam eddim. baktım hesab çarşıya uymadı. baktım olacak gibi değil bu kilo bebğimle büyüyecek. dur demek için önce kendimi kesin kararla ikaz eddim. bu böyle olmayacak hadi kilo vermeye dedim.kendimede güldüm. hiç diyetlerle işim olmamaıştı. biraz zorlandım ama faydasını gördüm. önceleri yadiğim ilk başta bisküvileri kestim. biraz faydasını gördüm . sonra diyet kutu gevreklerden aldım.
 
14 günlük uygulamalar yaptım. birazda öyle verdim. aslında o aralar faydasını görmediğimi düşünüyordum. ama vucutumu artık kilo vermeye hazırlamıştım.az az gidiyordu kilolar görenler vermişin diyordu. sonra zayıflama tuzlu şortlardan aldım. birazda onla gitdi. bu arada artık eski yeme alışkanlıklarımı arada devamlı değiştiriyordum zaten.sebze ağırlıkşlı. ekmek azaltarak. suyu fazla içerek giderek üzerimden yükler gitmeye başlamıştı. cips, fastfood kesinlikle yemedim. kolada içmedim. çikolata sadec bir diş yedim oda nadir. ekmeksiz yedim zor oldu ama alıştım. olmaz demeyin deneyin görceksiniz. bir anda olmasını bekliyoruz. olmayıncada pes edip bari yiyerek mutlu olalım diyoruz. ama pes etmeyin. inanınoluyor.
 
Tam anlamı ile doğru olamsada yaptıklarım. kendimce dinleyerek araştırarak. deneyerek ben sonunda verdimbirde tam anlamı ile faydası olan bir ürün kullandım. o benim iştahımı ve yeme alışkanşlığımı gerçekten düzeltdi. onun sayesinded rahatça kilo alp verebilirim. ama yinede sabitleyin ve bozmayın derim.. hatta tam amacımdan fazlasını bile ulaşarak kendime güvenim arttı. zaten herkez zayıfladığını artık söyleyince bile umursamıyorum. çünkü kendime artık öle bir alıştımki . motivasyona bile ihtiyaçım yok artık. hatta bu aralar kilolu halimi özlediğim için yazdan beri kilo almıştım.
 
Şimdilik 155 boyuma 58 kiloyum. yani bu aralar böyle takılmak istedim. çünkü kafaya koyunca verebildiğimi defalarca kendime göstermiş oldum. ama en güzeli sabit kilo yapıp onu korumak ben bunları aslında yazmakla yazmam arasındaydım. şu aralar bende biraz kilo takılıp tekrar vercem. aslında kilolu değilim bu tam benim yakışan kilom sağlık aaçısından fazla olsada görünümde balık oluyorsunuz. Balina olmadıkça problem yok.
 
 
 
Zeynep Hanım Ankaradan yazmıştır. Samimi anlatımı için kendisine teşekkür ediyoruz...

Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi başlıklı bu makale 15-10-2009 tarihinden itibaren 20782 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi

Sayfayı Paylaş:

Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi için yapılmış yorumlar.
kolay zayıflamak için
Yazan: gurbet - Yurt Dışı
Puan:kolay zayıflamak için

"zeynep hanim sizi oncelikle tebrik ediyorum azminiz icin ama oyle yazdiniz gibi kolay olsa bende cok diyet yapanlardanim en fazla bes kilo veriyorum sonra pes ediyorum sizi okuyunca bi hirs geldi bi daha baslayyaiyim bari bana kolay gelsin ama verilecek coooo bu arda bende fransadanimkk kilolarim var nasil yapacasambende fransada yasiyorum belirteyim sehirler icinde o secenek yoktyda"
  
Bu yorum 02-11-2009 00:49:32 tarihinde yazılmıştır...

Zeynep Hanımın Gerçek Zayıflama Hikayesi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.