reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflatan Çaylar

Zayıflama Zayıflatan Çaylar konusunu yazdır Zayıflatan Çaylar konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 09-07-2011 tarihinde saat 13:43:50 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 177 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Diyetinizde kesin sonuçlar almanızı sağlayan farklı çaylar vardır. Bu çaylar daha kolay zayıflamanızı sağlarlar. Zayıflama çaylarının başlıca görevi metabolizmanızı hızlandırmaktır. Bu çayları gün içinde düzenli olarak içeseniz metabolizma hızınız yükselir. Yükselen metabolizma hızı ile eskisinden daha çok kalori yakabilirsiniz.

Çok sayıda besleyici madde, mineral, vitamin ve antioksidan içeren bu faydalı çaylar diyet yapmasanız bile size iyi gelecektir.

Yeşil çay


Yeşil çay son günlerde en çok duyduğumuz zayıflama çayıdır. İçindeki antioksidan miktarı oldukça yüksek olan yeşil çay kanser riskini azaltan güçlü bir çaydır. Yeşil çay içindeki antioksidanlarla yaşlanma etkilerini geciktirir, vücudunuzdaki serbest radikalerle savaşarak kanser riskinizi azaltır.

Yeşil çay
metabolizma hızınızı yükselterek kalori yakma kapasitenizi oldukça yükseltir. Aynı zamanda yağ parçalayan enzimleri tetikleyen yeşil çay zayıflayan herkesin düzenli olarka içmesi gereken bir gıda desteğidir.

Mate yaprağı


Mate yaprağından elde edilen çay obezite tedavisinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Vücutta yağ birikmesini engelleyen mate yaprağı çayı metabolizma hızını yükseltir. İçindeki saponinler ile yağ parçalayan enzimleri harekete geçirir. Mate yaprağı çayı aynı zamanda iştahınızı kapatarak daha az yemenizi sağlar.

Funda yaprağı


Funda yaprağından elde edilen çay böbrekleri çalıştırır ve idrar sökücü etkisiyle vücuttaki sodyumu atmanızı sağlar. Funda yaprağı çayı ile metabolizmanızı hızlandırarak gün içinde yaktığınız kalori miktarını yükseltebilirsiniz.Zayıflatan Çaylar başlıklı bu makale 09-07-2011 tarihinden itibaren 177 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıflatan Çaylar

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Zayıflatan Çaylar Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.