reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı?

Zayıflama Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı? konusunu yazdır Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 19-10-2010 tarihinde saat 09:29:51 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3341 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Amerikada yapılan bir araştırma, 10 hafta boyunca günde iki avuç düzenli olarak yenecek bademin, tokluk hissi vererek obeziteye karşı mücadelede yararlı olduğunu gösterdi. Sonuçları kamuoyuna Boston kentinde yapılan Obezite Yıllık Bilimsel Toplantı sında duyurulan çalışmada 20 aşırı kilolu kadına badem diyeti uygulandı. İki gruba ayrılan kadınlardan birinci gruba 10 hafta boyunca badem yedirildi. Diğer gruba ise badem verilmedi. Sürenin sonunda badem yiyen grupta yemek yeme isteğinin daha azaldığı ortaya çıktı. Araştırmacılar, "İçindeki antioksidanlar, vitamin E ve magnezyum tokluk hissi veriyor. Kimse badem zayıflatıyor sanmasın" dedi.
 
Netice olarak Badem zayıflatmaz ama tokluk hissi verir. Badem Az yemenizi sağlayarak dolaylı yoldan zayıflatır :)

Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı? başlıklı bu makale 19-10-2010 tarihinden itibaren 3341 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı?

Sayfayı Paylaş:

Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı? için yapılmış yorumlar.
badem gerçekten zayıflatırmı
Yazan: derya ayyildiz - Yurt Dışı
Puan:badem gerçekten zayıflatırmı

"diyet yapmak istiyorum gercekten badem zayiflatirmi badem diyeti yaparsam bademden baska hic birsey yemicemi yoksa sabah kahvaltimi yapailirmiyim yoksa aksam yemegimi yiye bilirim nasil yapmam gerkiyor bu konu hakinda beni bilgilendirirseniz cok mutlu olurum simdiden tskler sagilarimla derya ayyildiz "
  
Bu yorum 01-12-2010 01:49:30 tarihinde yazılmıştır...

Zayıflatan Yiyeceklerden Badem Gerçekten Zayıflatır mı? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.