reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflatan Hareketler

Zayıflama Zayıflatan Hareketler konusunu yazdır Zayıflatan Hareketler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 12-12-2010 tarihinde saat 02:01:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6175 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Alt karın kasları:

Zayıflatan Hareketlerin başında Karın egzersizleri gelir ama kolay değildir. Ama özellikle bu iki hareket formunuza çok şey katacak. Yere uzanın, ellerinizle başınızı tutun. Bacaklarınızı yerden 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kaldırın. Bacaklarınız yere değmeden havada birkaç kez 90 derecelik açışı yakalamaya çalışın. Karın kaslarınızı gerin ve kalçalarınızla birlikte bacaklarınızı başınızın hizasında dik tutun. Bu hareketi 25 kez tekrarlayın.

Yan karın kasları:

Yere uzanın, kollarınızı başınızın altında birleştirin. Sol bacağınızı hafifçe bükerek sağ bacağınızı onun üzerine atın. Vücudunuzun üst kısmını sağ dirseğiniz sol dizinize değecek kadar yukarı doğru kaldırın. Tekrar eski pozisyonunuza geri dönün. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın. Daha sonra aynı egzersizi diğer bacağınızla yapın.

Dümdüz bir karın:

Yağlı bir karın bölgesi için aylar süren dövüş sporu egzersizleri öneriliyor.

Popo ve kalça:

Üzerinde durduğunuz bacağınızı dizden hafifçe bükün, diğerini ise ayak parmak uçlarınız yere bakacak şekilde geriye doğru uzatın. Karnınızı ve kalçalarınızı gerin, kollarınızı hafifçe geriye itin ve vücudunuzu yakınında kalmalarını sağlayın. Gerideki bacağınızı gergin bir şekilde yavaşça yukarı kaldırın. Eski pozisyonunuza döndürün. Aynı hareketi 10 kez tekrarlayın.

Kalçalar için:

Her ne kadar kolay gibi görünse de, aslında sizi hayli zorlayacak bir egzersiz ama kesinlikle çok etkili. Sırtınız yere değecek şekilde bacaklarınızı bükerek yere uzanın. Kalçalarınızı, vücudunuzun üst kısmı ve kalçalarınız düz bir çizgi oluşturacak şekilde kaldırın. Popo kaslarınızı sıkın ve öylece birkaç dakika durun. Bu egzersizi 8 kez tekrarlayın.

Göğüs ve omuz kasları:

Dik bir şekilde durun, dizlerini hafifçe bükülü olsun. Dirseklerinizi göğüs hizasında olacak şekilde birleştirin. Ağırlıkla ya da su dolu pet şişelerle çalışabilirsiniz. Dirseklerinizi birbirinden ayırmadan kollarınızı öne doğru kaldırın sonra yine göğüs hizasına getirin ve aşağıya indirin. Aynı hareketi 15 kez tekrarlayın.

Göğüs ve sırt kasları:

Dizleriniz hafifçe bükülü olacak şekilde dik olarak durun. Kollarınızı başınızın iki yanıda dik bir açı oluşturacak, dirseklerinizi de dışarıya bakacak şekilde açın. Şimdi kollarınızı göğüs hizasında birleştirin ve açın. Kollarınızı aşağıya sarkıtmamaya ve kollarınızın üst kısımlarının yere paralel olmasına dikkat edin. Bu egzersizi 15 kez tekrarlayın.

Zayıflatan Hareketler başlıklı bu makale 12-12-2010 tarihinden itibaren 6175 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıflatan Hareketler

Sayfayı Paylaş:

Zayıflatan Hareketler için yapılmış yorumlar.
tv zayıflama hareketleri
Yazan: rukiye - Adana
Puan:tv zayıflama hareketleri

"bir zamanlar çok fittim.Yerel bi tvde her sabah şu meşhur nivea ile dinamik sabahlar programı yayınlanıyordu sadece 25 dk sürdüğü için hiç zorlanmadan hatta zevkle yapıyordum ve dediğim gibi çok fittim.Ama malesef sonra yayından kaldırıldı ve ben de bırakmak zorunda kaldım .Kendim yapmaya çalıştım ama atmosfer aynı olmayınca olamadı ve şu an 80 kiloya çıktım.Eşim sonraları dvd sini aldı ama aynı tadı vermiyor çünkü gereksiz gevezeliklerle tam 1.5 saatlik bir yayın oluşturmuşlar.Zaten bir müddet sonra cd de bozuldu ve olan oldu.Şimdi mümkünse elinde olan varsa o cd den rica ediyorum nasıl ulaşabilirim? "
  
Bu yorum 12-12-2010 22:19:28 tarihinde yazılmıştır...

spor yaparak kilo verme
Yazan: Gul Aksoy - Ankara
Puan:spor yaparak kilo verme

"Selam ben yazilanlari okudum ama cok hafif haraketler bence kiloya gore haraketler ve ne kadar yapilmasi deyisir mesala ben iki sene oncesine kadar 80 kiloydum ve bundan rahatsizlik duydum nedeni eskiden zayiftim ve cok rahatdim kilo alma sebebim fitnese ara vermem universite sinavlarina hazirlandigim icin sonra her gun ara vermeden 2 saat fitnes yaptim yani 7 ay sonra 60 kiloya indim ve 1 saat yapmaya basladim bu arada form caylarida cok onemli zayiflamanin ilk adimi tesekurlerr...."
  
Bu yorum 18-12-2010 08:42:52 tarihinde yazılmıştır...

Zayıflatan Hareketler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.