reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler

Zayıflama Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler konusunu yazdır Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-07-2011 tarihinde saat 14:25:34 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1216 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Zayıflamaya Yardımcı meyveler


Zinc (çinko):
Kan şekeri düzensizliklerinde yardımcı olabilir ayrıca diyetlerde bazı yararlı maddelerin tüketimi için gereklidir. Direkt olarak zayıflatmaz. Ancak uzayan diyetlerden alınmasının önerdiğim minerallerden biridir. Hormonlar saç tırnak sağlığı ve prostat için önemli bir mineraldir.
Green Tea (yeşil çay): Camellia Sinensis bitkisinden elde edilen yeşil çay polifenol, kateşin, kafein, flavanoidler, florür ve tanen içerir. yeşil çay ve siyah çay aynı bitkiden elde edilir. Yeşil çay, siyah çay gibi mayalanma işlemine tabi tutulmadığından anti oksidan etkisi daha güçlüdür.
Batıda da antioksidan faydalarından dolayı son zamanlarda tercih edilen yeşil çay zihinsel yorgunlukların giderilmesine kolesterol seviyesini düzenlemeye zayıflama sürecini desteklemeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.
Yeşil çay vücuttaki toksik maddelerin daha hızlı atılmasına yardımcı olarak vücut şişkinliğinin azaltılmasına ve zayıflama sürecine destek verir. Bu ürünün bir kapsülü 3 fincan yeşil çaya eş değer ve bir fincan yeşil çaydaki kafein miktarının 1/5 inden daha az kafein içermektedir. Yemeklerle beraber birer kapsül alınabilinir.
Citrus aurantium (sevilla portakalı ağacı ekstresi): Zayıflamaya yardımcı olabilir. bazı zayıflama preparatlarında bulunabilir.
Ayurveda bitkisel karışımları: Hindistan kökenli doğal ve organik çeşitli bitki özlerinin karışımı olan toz veya tabletler vücuttan toksin atar, yağ dokusunun zararsız bir şekilde azalmasını sağlayarak hem bedeni geliştirir hemde sağlıklı zayıflamayı sağlar. aç karnına ve bol sıcak su ile alınır.
Hodia: Zayıflama ilacı değildir ama bazı kişilerde tatlı krizlerinin azalmasına yardımcı olabilir. Bu ilacı kullananların bir kısmı yarar görmediğini söylerken bir kısmı da fayda sağlamadığını anlatıyor.
Elma sirkesi: Elma sirkesi de son zamanlarda gündemde ancak kanıtlanmış bir sonuç ortada yok. Bazı kişiler elma sirkesini ılık karıştırıp aç karnına içtiklerinde şişkinliklerinin indiğini ve daha kolay kilo verdiğini söylüyor.

Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler başlıklı bu makale 16-07-2011 tarihinden itibaren 1216 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.