reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflama Çayları İsimleri

Zayıflama Zayıflama Çayları İsimleri konusunu yazdır Zayıflama Çayları İsimleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-07-2011 tarihinde saat 18:24:46 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 620 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Zayıflamanıza yardımcı olan bitki çaylarını içerek fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bazı bitkiler insan metabolizmasını  hızlandırarak vücutta oluşan ödemi atmaya yardımcı oluyor. Özellikle yeşil çay bunlar arasında en önemli olanıdır. Bitki yapraklarından oluşan karışımlarla yapılan çayların doğal olması ve hiçbir kimyasal madde içermemesi pek çok kişi tarafından kullanılmasını sağlıyor.  Doğal yollardan kilo vermek insan sağlığı için büyük önem taşıyor. Burada önemli olan doğal diyerek  aşırıya kaçmamaktır.

Zayıflamaya çalışan ancak bir türlü kilo veremeyenlere aşağıdaki çayları demleyip içmeleri önerilir.

İşte Zayıflatan çaylar :


Mısır püskülü çayı: İştah azaltıcı. 1 çay fincanı kaynar suya 1 çay kaşığı mısır püskülü koyarak demlendirip sabah akşam içilir.

Karahindiba, aslan dişi, maydanoz, nane çayı:
Sindirimi düzenler.

Akağaç  yaprağı , kabalak, böğürtlen, ağaç çileği çayı:
İdrar söktürücüdür.

Dere otu , papatya , ıhlamur, sultan otu çayı: Metabolizma bozukluğunu düzeltir.

Biberiye çayı: Sindirimi düzenler, cildi sıkılaştırır, kan dolaşımını hızlandırır. 1 litre suda kaynatılarak sabah ve akşam birer fincan içilir.

Ada çayı: Zayıflamak isteyenlere iştah kesici olarak tavsiye edilir.

Rejim yapmakta zorlanıyorsanız bu bitki çaylarından içebilirsiniz.

Yeşil çay: Vücuttaki toksinleri atarak zayıflatan bir çaydır.

Mate yaprağı çayı: Kavrulmuş ya da kavrulmamış olarak satılır. Güney Amerika’da çok kullanılan bir içecektir. 1 fincan suya 1-2 tatlı kaşığı toz mate konularak içilir.

Zayıflamaya yardımcı olan 5 bitkinin karışımından oluşan çay da oldukça etkilidir. Aktarlarda 5’i bir yerde formülü olarak bulabileceğiniz bitki karışımı çok daha pratiktir. Mate yaprağı, funda yaprağı, kekik, biberiye ve yeşil çaydan oluşan bu karışım 1 litre suya birer çay kaşığı konularak demlemeye bırakılır. Kesinlikle kaynatılmamalıdır. Günde 3 fincan içilmesi yeterlidir.

Daha fazla içilmemesi özellikle belirtilir. Bu karışım vücutta biriken toksin ve ödemi atarak ayda yaklaşık 5 kilo vermenizi sağlar. Bitki çaylarının içine kesinlikle tatlanması için şeker karıştırılmamalıdır. Bu karışımların bazı hastalarda alerjiye yol açabileceğini söyleyen uzmanlar çabuk zayıflamak için aşırıya kaçmayın uyarısını yapıyor.


Zayıflama Çayları İsimleri başlıklı bu makale 16-07-2011 tarihinden itibaren 620 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıflama Çayları İsimleri

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Zayıflama Çayları İsimleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.