reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflama Ve Spor

Zayıflama Zayıflama Ve Spor konusunu yazdır Zayıflama Ve Spor konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 16:23:16 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 32 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Yazımızın başlığında da görüldüğü gibi zayıflama sürecinde sporun önemini hemen hemen her yerde okur, görürüz. Sadece zayıflama yolunda değil sağlıklı yaşam içinde çok gerekli. Peki motivasyonsuz spor mümkün mü? Tabii ki hayır… Dünya Aerobic Şampiyonu ve bir fitness starı olan Gil Lopez, motivasyonumuzu kaybetmeden nasıl spora devam edeceğimizi anlatıyor.

Genelde kışın sonlarına doğru başlayan yazın başına kadar devam eden forma girme, zayıflama sevdası sporda eklenerek devam edilir. Ancak spor yapmak kişi için sadece ve sadece zayıflama odaklı. Bu yüzden de kısa sürede sıkılıp bu sevdadan da vazgeçmek aynı hızla biter. Bunu önlemek için, sporu yapmaktaki esas amacınız sadece aynaya baktığınızda farklı görünmek olmamalı. Yoksa istediğiniz hızda sonuç almadığınızı hissettiğinizde, motivasyonunuzu kaybedersiniz. Önemli olan şeyin, iyi görünmek değil, iyi hissetmek olduğunu unutmayın. Çevrenize bir bakın. Harika bir bedene sahip olup da hâlâ kendisinden mutsuz olan insanlar göreceksiniz. Eğer kişi kendisi ile barışık değilse, spor yapması da pek işine yaramaz. Sonuç olarak önemli olan zayıflama amaçlı yapılan spor yerine yaşam tarzına dönüştürülmüş spor.


Zayıflama Ve Spor başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 32 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıflama Ve Spor

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Zayıflama Ve Spor Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.