reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli?

Zayıflama Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli? konusunu yazdır Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 19-08-2011 tarihinde saat 13:41:31 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 36 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Diyet, spor, egzesizler yapıyorsunuz. Ancak kilo veremiyor musunuz? Fazla kiloları nasıl saklarım diye düşünüyoranız. Zayıf görünmenin yolları ve küçük hilelerle zayıf görünmek için ipuçları vereceğiz. Kolay ve pratik yöntemlerle zayıf görünebilirsiniz. Zayıf gösteren kıyafetler seçilmeli, Zayıf ve ince görünmek için kıyafet seçiminize dikkat etmelisiniz. Kilolarınız biraz fazla olabilir. Bunun için bol kıyafetler giymenize gerek yok. Vücudunuza göre kıyafetler giyin. Kıyafet seçimininde kiloları saklamak için bol kıyafetler tercih etmeyin. Hatlarını ortaya çıkaran kıyafetler giymekten korkmayın. Çorap seçiminde eğer bacaklarınız kalın ise desensiz, koyu renk ve düz çorap uygun olacaktır. Bunlarla birlikte takı kullanımıda önemli takacağınız kolyeler zayıf ve ince görünmenize yardımcı olur. Kolye seçiminde uzun kolyeler tercih edin. Çünkü uzun kolye dekolteyi uzatır ve orantıyı düzeltecektir. Kolye tüm dikkatleri üzerine çekeceğinden fazla kilolar gözden kaçacaktır. Pantolon ve blazer ceket türü kıyafet giyecekseniz. Bu tür ceket seçiminde tek sıra düğmeli olanları ve hafif bele oturan modelleri seçin. Eğer kalça ve basenlerde biraz fazlalık varsa uzun bir blazer tercih edin. Fazlalıkların görünmesini engeller.

Zayıf Görünmek için İpuçları


V Yakalar; zayıf görünmek isteyenler için V yakalar en uygun olanlardır. V yakalar vücut kısmında üst bölgeleri ve boyun kısmını daha ince gösterirler.

Ayakkabı seçimi; Zayıf görünmek için topuklu ayakabılar giyin. Topuklu ayakkabılar boyunuzu yüksek gösterir. Zayıf ve ince görünmenizi sağlar.

İnce görünmek için elbise seçiminde en uygun elbise modeli üst kesimi dar ve eteği volanlı olan elbiseler tercih edin.

Renk seçiminde;Başta aşağıya benzer renkler seçmek ince gösterecektir.

Dar kesim etekler giymeyin; Fazla kilo problemi olan bayanlar için en uygun etek kesimi üstü dar, aşağıya doğru genişleyen etek kesim modelleri daha uygun olacaktır. Eğer aşırı kalın baldırlara sahipseniz, etek uzunluğunu ayak bileğine kadar tercih edin.

Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli? başlıklı bu makale 19-08-2011 tarihinden itibaren 36 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.