reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Yüzdükten Sonra

Zayıflama Yüzdükten Sonra konusunu yazdır Yüzdükten Sonra konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 16:49:08 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 42 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Özellikle deniz mevsiminde serin sularda yüzdükten sonra açlığınızın daha da arttığını, acıktığınızı hissetmişsinizdir. Özellikle biz bayanlar zayıflama kelimesi kafamızda dönüp dururken…

Araştırmacılara göre bunun nedeni tam olarak saptanamasa da ; serin suyun vücut ısısının düşmesine ve kan damarlarının büzüşmesine ve bunun neticesinde iştahı bastıran bazı hormonların salgılanmasına engel olabileceği yönünde. Yapılan diğer bir araştırmaya göre de ; soğuk suda egzersiz yapan kişiler sıcak suda egzersiz yapan kişilerden %44 daha fazla kalori harcıyorlar. Bu yüzden deniz mevsiminin açıldığı şu dönemlerde yüzme açlığına teslim olmamak için denizden yada havuzdan çıktıktan sonra, 15 dakika hızlı tempoda yürüyüp vücudu ısıtıp açlığınızı erteleyebilirsiniz. Bu yazımız zayıflama programında yada zayıflama düşüncesinde olan bay yada bayanlar için … neden olmasın? denemekte fayda var değil mi:)


Yüzdükten Sonra başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 42 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Yüzdükten Sonra

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Yüzdükten Sonra Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.