reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Wing Tzun Ebmas

Zayıflama Wing Tzun Ebmas konusunu yazdır Wing Tzun Ebmas konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 14:47:05 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 38 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Emin Boztepe’nin 30 yıllık tecrübesiyle yetiştirdiği çeşitli derecelerdeki uzman eğitmenler, Bruce Lee’nin ilk öğrendiği savaş sanatı stili Wing Tzun’u Türkiye ve dünyada yaymaya devam ediyor. Dünya’da 48 ülkede 600 okulla faaliyet gösteren EBMAS Türkiye’deki okullarına iki yeni halka ekledi.

Bahçelievler’de açılan EBMAS Wing Tzun Kung Fu okullu 300 yıllık savaş sanatını yeni nesillere öğretmek ve yeni eğitmenler yetiştirmeyi amaçlıyor.

Bahçelievler’de EBMAS Wing Tzun Kung Fu dersleri Techno Sports Club’da cumartesi ve Pazar günleri 10:30 12:00 saatleri arasında Sihing Abdullah Demir tarafından verilecek.

Kondisyon, kardio
ve street defens tekniklerinin öğretileceği dersler her yaştan insana cinsiyet ayrımı yapmadan açık. Kadınlar tarafından bulunan tek savaş sanatı stili Wing Tzun (Güzel İlkbahar) müsabakası bulunmadığı için savaş sanatı kategorisinde nitelendiriliyor.

Aynı kilo ve aynı cinsiyetteki insanların karşı karşıya gelmesinden çok; farklı kilo boy ve cinsiyetten insanların mücadele edebilmesini düşünerek geliştirilmiş bir stil olduğu için kadınların sokakta korunması için en uygun teknikleri içeriyor. Farklı kilo ve boy olması fazla efor harcanmasına , bu da zayıflama da ve özellikle kasların güçlenip yağların yakılmasında etken olmakta.


Wing Tzun Ebmas başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 38 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Wing Tzun Ebmas

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Wing Tzun Ebmas Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.