reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı?

Zayıflama Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı? konusunu yazdır Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 17-08-2011 tarihinde saat 15:10:12 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 20 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Tülin Şahin Diyet Programı


Sabah 09:00 ile 09:30 saatleri arasında üç dilim kepekli ekmekle birlikte peynir çeşitlerinden istedikleriniz ile bal ve zeytin yemelisiniz ve diyet proğramı süresince 2 günde 1 kez olacak şekilde yumurta tüketmeyi aksatmamalısınız. Yanında çay veya portakal suyu içebilirsiniz. Sonra mevsim meyvelerinden bir tabak salata hazırlayıp üzerine 2 kaşık badem serpebilirsiniz. Bunu her sabah tüketirseniz vücudunuz toksinlerden arınır cildiniz güzelleşir.

Öğlen 12:30 ile 13:30 saatleri arasında domates sosu ve sebzeli olarak hazırlanmış makarnanın yanında light kola veya su içebilirsiniz, Üzerine 3 top diyet dondurma yiyebilirsiniz.

Saat 15:30 ile 16:30 saatleri arasında yapacağınız ara öğünde bir elma veya küçük bir paket kepekli kraker yiyebilirsiniz.

Akşam 18:00 ile 19:00 saatleri arasında
ton balığıyla yapılmış salataya biraz zeytinyağı ilave ederek yiyebilirsiniz isterseniz limon sosu da ekleyebilirsiniz salatanıza. Yanında kepekli ince bir dilim ekmek yiyerek yanında şarap veya su tüketebilirsiniz.

Saat 19:00 dan sonra
acıktığınızda 2 kaşık light eklenmiş bir tamak meyve salatası ile tuzsuz badem yiyebilirsiniz. Gece uyumadan önce bir bardak light süt içebilirsiniz.

 
Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı? başlıklı bu makale 17-08-2011 tarihinden itibaren 20 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Tülin Şahin Nasıl Zayıfladı? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.