reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Tok Tutan Yiyeceklerden Domates Zayıflatırmı?

Zayıflama Tok Tutan Yiyeceklerden Domates Zayıflatırmı? konusunu yazdır Tok Tutan Yiyeceklerden Domates Zayıflatırmı? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 05-05-2010 tarihinde saat 13:04:10 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 5062 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Reading Üniversitesi`ndeki araştırmacılara göre, domates tokluk sağlıyor ve böylece zayıflamak isteyenlerin ana tuzaklarından biri olan atıştırma dürtülerini bastırıyor.

Domateste iştah hormonlarının seviyesini değiştiren bileşenlerin fazla miktarda olduğu düşünülüyor. Bu da açlıktan midenizin kazınmasını önlüyor. Araştırmacılar, sonuçlara ulaşmak için 17 kadına havuç ya da domatesle zenginleştirilmiş beyaz ekmekle yapılan sandviçler yedirdiler ve domatesli ekmeğin en çok doyma hissi verdiğini buldular.

Tok Tutan Yiyeceklerden Domates Zayıflatırmı? başlıklı bu makale 05-05-2010 tarihinden itibaren 5062 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Tok Tutan Yiyeceklerden Domates Zayıflatırmı?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Tok Tutan Yiyeceklerden Domates Zayıflatırmı? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.