reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort

Zayıflama Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort konusunu yazdır Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-06-2009 tarihinde saat 12:34:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 10798 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Termal Zayıflama Şortu: Bu ürün, özellikle karın bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi olanlar ve doğal yollarla zayıflamak isteyenler için ideal bir zayıflama yöntemidir. Genelde tuzla birlikte satışa sunulur. Giyildiği andan itibaren etkisini gösterir ve yaklaşık 3 hafta içinde gözle görülür zayıflama sağlar.

Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort başlıklı bu makale 14-06-2009 tarihinden itibaren 10798 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort

Sayfayı Paylaş:

Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort için yapılmış yorumlar.
Termal Sauna Şort
Yazan: Özlem Yıldırım - Eskişehir
Puan:Termal Sauna Şort

"Merhaba arkadaşlar, ben uzun süredir kilolarımdan şikayetciydim. Diyet listelerini uygulamak zor geliyordu çünkü 3 çocuklu bir anne olarak yemek pişiriyordum ve kendime ayrıca diyet yemek hazırlamak zor geliyordu. Şöyle bir çözüm buldum: öğünlerde ekmek yemeyi kestim ve yediğim yemek miktarını azaltım. 6 ayda 6 kilo verdim. Üç çocuk sahibi olduğum için birde kilo verince doğal olarak karın ve kalça ve basen bölgelerinde sarkma oldu. O dönemde reklamlarda gördüğüm termal sauna şortu aldım. Şortla birlikte egzersiz de yaptım. Daha ilk günden sonra sarkmalar toparlanmaya başladı ve ben böyle daha 5 kilo verdim. Beni tanıyanlar yeni halime çok şaşırdı. Zayıflayalı 2 sene kadar oluyor. Ara ara biraz kilo aldığım zaman hemen yine termal sauna şortla birlikte 1 hafta kadar egzersiz yapıyorum ve kiloları veriyorum. Zayıfladıktan sonra da ekmek yemedim. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Termal Sauna Şortu herkese tavsiye ediyorum."
  
Bu yorum 23-07-2009 16:48:53 tarihinde yazılmıştır...

termal sauna şort fiyatı
Yazan: ferhan tokul - İzmir
Puan:termal sauna şort fiyatı

"selamlar fiyatını öğrenebilirmiyim. ve izmirde subenız varsa bizzat görerek almak isterim"
  
Bu yorum 31-07-2009 13:38:38 tarihinde yazılmıştır...

termal şort yağ yakar mı?
Yazan: sinem karataş - Siirt
Puan:termal şort yağ yakar mı?

"oncelikle merhabalar ben termal şortun güvenirliği hakkında bilgi almak istiyorum yani yağları eritiyormu eritiyorsa ne kadar kısa bir zamanda eritiyor lütfen bilgi verin tşk"
  
Bu yorum 17-07-2011 11:06:14 tarihinde yazılmıştır...

Termal Zayıflama Şortu Termal Sauna Şort Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.