reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel

Zayıflama Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel konusunu yazdır Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 23-04-2010 tarihinde saat 12:35:39 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 51858 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


1 Ayda 6 cm İncelmek mümkün! nasıl mı? Çok basit! ThermalGel içinde kullandığımız çok özel formül sizi 1 ayda sadece 6 cm inceletme ile kalmıyor, bu formunuzu korumanızı da sağlıyor! Çünkü Termal Jel'in içinde bulunan doğal yakıcılar derinizin altındaki yağ tabakasına nufüs ederek buradaki yağların erimesine, derinizin dahada sıklaşmasına ve vucüdunuzun ideal görüntüsüne kavuşarak en sexy görünüme kavuşmasını sağlar. Üstelik tamamen sağlıksız olan bu yağların yakılması daha sağlıklı bir vucüda sahip olmanızıda büyük etken taşımaktadır.
 

Thermal Gel Nasıl Etki Eder?

 
Thermal Gel özel olarak göbek, basen ve bel bölgelerinize gerçek çözüm olacak şekilde tasarlandı!
 
Thermal Gel diğer benzer ürünlerle asla kıyaslamayın! Thermal Gel alanında Türkiye'de bulunan ilk ve en etkili üründür, %100 Sağlıklı ve içeriğinde hiçbir kimyasal bulunmadan üretilmiştir.
 
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Onaylı : Thermal Gel kalitesini, farkını ve mucizevi formülünü piyasadaki diğer sahte ürünlerden farklı olarak Tarım Bakanlığından Alınan Onay ile tescillemiştir.
 
Unutmayin! Sadece %100 Sağlıklı ve organik ürünler bu onayı alabilmektedir.
 

Termal Jel Nasıl Kullanılmalı?

 
Thermal Gel'i ihtiyacınız olan selülitli bölgeye (göbek, basen veya bel) 15 dakika boyunca yoğun olarak uygulayınız. Ürünün kıvamı gereği uygulama miktarınıza bağlı olarak daha hızlı sonuç verecektir. Kullanım sonrasında cildinizde herhangi bir tortu Ya da iz kalmamaktadır.
 

Thermal Gel Nasıl Etkiler Verir?

 
Thermal Gel, sağlıklı, devamlı ve kesin çözüm!
 
Thermal Gel'i kullanımınız sonrasında ürün içerisindeki mucizevi formül deri altındaki yağ tabaklarına anında müdahele ederek bu yağları yakmaya başlar. Ürünü uyguladıktan sonra vücudunuzda oluşacak ancak hiç acı vermeyecek olan hafif yanma ve ferahlık hissi ürünün etkisini göstermeye başladığını gösterir.
 
Dİkkat! Thermal Gel kısa süreli bir çözüm değildir. Thermal Gel'de bulunan mucizevi formül ürünün devamlı ve belirtilen oranlarda kullanılması halinde vücudunuzda bulunan fazla yağların her gün eriyip azaldığını ve gün geçtikce vücudunuzun daha estetik bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz.
 
Tekrarliyoruz! Thermal Gel'de sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır ve %100 sağlıklı, kontrol edilerek üretilmiştir.
 
Vücudunuzdaki değişikliği ilk siz fark edeceksiniz ve hergün aynanın karşısına geçtiğinizde yepyeni bir siz karşınıza çıkacak.

Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel başlıklı bu makale 23-04-2010 tarihinden itibaren 51858 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel

Sayfayı Paylaş:

Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel için yapılmış yorumlar.
molida termal jel
Yazan: figen - Antalya
Puan:molida termal jel

"gerçekten etkili bir şey cildiniz anında sıkılaşıyor sarkmalara kesin çözüm tavsiye ederim"
  
Bu yorum 28-04-2010 13:22:58 tarihinde yazılmıştır...

bioxel selülit krem selülit ve sıkılıştırma
Yazan: BUKET DURAN - İstanbul
Puan:bioxel selülit krem selülit ve sıkılıştırma

"bioxel selülit krem 9 gunde ıncelme ürününüzden bende istiyorum, yardımcı olurmusunuz lütfen:(((("
  
Bu yorum 20-07-2011 02:42:26 tarihinde yazılmıştır...

bioxel jel kullanıcı yorumları
Yazan: serkan açıkgöz - İstanbul
Puan:bioxel jel kullanıcı yorumları

"Bioxel jeli 4 gündür kullanıyorum 1 cm dahi incelme olmadı okadar iddalı konuşuyordu firma ancak olan yine kesemize oldu hiçbir faydası olmadı :(("
  
Bu yorum 27-07-2011 23:36:16 tarihinde yazılmıştır...

Termal Jel Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Jel Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.