reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü?

Zayıflama Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü? konusunu yazdır Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 09-04-2010 tarihinde saat 01:19:35 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3963 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kendini bütün gün aç bırakıp, sadece akşamları yemek yiyenler, neden kilo aldıklarını anlayamazlar. Oysa vücudun basit bir mantığı vardır. Vücudunuzu ortalama 15 saat aç bıraktığınızda, vücut bu açlık durumunun devam edeceğini düşünür ve yediğiniz her şeyi depolamaya çalışır. Bu onun için, hayati değerleri koruma içgüdüsüdür. Tıpkı arabaya benzin koymak gibi, vücut hareket etmek ve diğer tüm işlevlerini yapabilmek için, yediklerinizi yağ olarak depolar.

Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü? başlıklı bu makale 09-04-2010 tarihinden itibaren 3963 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü?

Sayfayı Paylaş:

Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü? için yapılmış yorumlar.
aç kalarak zayıflanır mı?
Yazan: fatma - Samsun
Puan:aç kalarak zayıflanır mı?

" bundan3 yıl önceydi tamamen aç kalarak halsizlikten bitap düşerek ve psikolojimi tamamen bozarak 18 kilo verdim ve fazlasıyla geri aldım görmemiş gibi herşeyi fazlasıyla yedim yedim sonuç 23 kilo aldım. ama artık bilinçli diyet yapıyorum aç kalmıyorum kalorisi düşük yiyecekler yiyerek 3 haftada 5 kilo verdim.daha önümde uzun bir yol var 22 kilo daha verecem inşallah. yani aç kalarak kilo verilmediği bir gerçek."
  
Bu yorum 20-06-2010 16:38:06 tarihinde yazılmıştır...

Tek Öğünle Zayıflama Diyeti Mümkün mü? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.