reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sandaloz Sakızı

Zayıflama Sandaloz Sakızı konusunu yazdır Sandaloz Sakızı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 15-07-2011 tarihinde saat 18:09:00 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 333 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Obezite ya da halk arasında bilinen adıyla şişmanlık, vücutta fazla miktarda yağ birikmesiyle ortaya çıkan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir sağlık sorunudur. Tedavi edilmediği durumlarda kalp hastalıkları, solunum rahatsızlıkları, yüksek kolestrol, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, eklem hastalıkları, böbreklerde taş oluşumu, bazı kanser türleri şişmanlık ile doğrudan ilişkili hastalıklardandır.

Yapılan araştırmalara göre son yıllarda tüm dünya ülkelerinde süratle artmakta ve salgın bir hastalık gibi yayılmaktadır. Bu sorunu aşmak için çeşitli tıp reçetelerinin yanı sıra bitkisel, doğal yöntemlerde kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Sandaloz sakızıdır. %100 doğal karışımlardan imal edilmiştir. Alışkanlık yapmaz ve yan etkisi yoktur.
Sandaloz sakızı İçeriği : biberiye, funda yaprağı, kekik, yeşil çay, keten tohumu, zerdeçal, yulaf ezmesi, rezene, sinameki ve kitre bulunmaktadır. Bu bitkiler özellikle karın ve bel çevresindeki yağları çözmede oldukça etkilidir. Yeşil çay metabolizmayı hızlandırmakta, tansiyonu ve kolestrolü düşürmektedir. İçinde mevcut olan lifli besinlerde tokluk hissi verir. Aynı zamanda keten tohumu bağırsakların düzenli çalışmasını ve yağların dışarı atılmasını sağlar. Sandaloz sakızı çay değildir. Kaynatma ve demleme gibi yöntemlerle yapılmaz. Aktarlarda saf sandaloz sakızı veya karışımı şeklinde bulabilirsiniz.


Sandaloz Sakızı başlıklı bu makale 15-07-2011 tarihinden itibaren 333 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sandaloz Sakızı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Sandaloz Sakızı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.