reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sağlıklı Zayıflamanın Yolları

Zayıflama Sağlıklı Zayıflamanın Yolları konusunu yazdır Sağlıklı Zayıflamanın Yolları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 19:11:46 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 179 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sağlıklı Zayıflama yolları ve yöntemleri basit olmasına rağmen oldukça etkilidir.Günlük yaşamınızda uygulayabileceğiniz basit ve etkili zayıflama yöntemleri sizi zayıflatıcak.Aç kalmadan zayıflamak mümkün !

Zayıflamaya karar vermek düşündüğünüzde, aklınıza aç kalmak mı geliyor?
Yorgun, halsiz, çoğu zaman konuşmaya bile gücünüzün kalmayacağını düşünüyorsunuz? Değil mi?

Öyleyse artık doğru beslenmenin farkına varmak, kendimizi bu konuda bilinçlendirmenin zamanı geldi.
Öncelikle kendi kilo kontrolümüzü elimize almalı, vücudumuza yararlı besinler tüketmeliyiz. Tek tip beslenme yerine, yiyeceklerimize çeşitlilik katmalı, kendimize bu alışkanlığı kazandırmalıyız. Çoğumuz diyet dönemlerinde kahvaltıyı atlar, öğünümüzü kahve ile geçiştiririz.

Sağlıklı zayıflama yöntemleri


Ne kadar yanlış bir başlangıç olduğunu belirtmek isterim. Çünkü en önemli öğünümüzdür kahvaltı.Sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız kahvaltınızı iyi yapmalısınız.

   

 • Vücut dengemizi gün boyu toparlayan, tansiyon ve kan şekerimizi toparlayan besin grubumuzdur.
     
 • Yemek çeşitliliğimizi artırmak, hem gözümüzü hem midemizi doyuma ulaştıracaktır.
     
 • Her öğün mutlaka salata çeşitlerini tüketmek yararımıza olacaktır.
     
 • Yemek porsiyonlarımız küçük, salata porsiyonlarımız büyük olmalıdır.


Bol su içmeyi ihmal etmemeli, yapabileceğimiz kolaylıkta egzersizler ile desteklenmelidir. Spor veya egzersiz hareketleri yaparak devamlı kilo alan, şişman insanlara rastladınız mı? Cevabımız tabiî ki hayır. Hareket etmek bizim az yorulmamıza, ve enerjimizin zirvede kalmasına tam destektir.

Sağlıklı zayıflama yollarısından biriside Egzersizdir.

Sağlıklı zayıflama yöntemleri arasında en çok uygulananı Egzersizdir.Egzersizlerden sonra kendimizi daha hevesli göreceğiz. Yavaş yemek yemeye alışmak, sağlığımız ve kilo verimi açısından çok faydalı olacaktır. Bilindiği gibi, bağırsak hareketlerimizinde kilo veriminde çok faydası vardır.

Peki Sağlıklı zayıflamanın en kolay yöntemi ve yolu nedir diye soruyorsanız :

 

 • Sabahları aç karnına içeceğimiz bir bardak ılık su ve yiyebileceğimiz iki- üç adet kuru kayısı, bağırsaklarımızı çalıştırıp, kabızlığı önleyecektir.
 • Daha çok lifli ve posalı gıdalar tüketimine önem vermeliyiz, hazmı ve sindirimi kolay olduğundan, mide ve bağırsak problemimiz varsa, yardımcı olacaktır.
 • Bizler yaşam biçimimizi bu yönde geliştirirsek, hem sağlıklı bir hayat yaşayacak, hemde son derece güzel bir görünüm elde etmiş olacağız.

 

 • Yürümek hayatımızın her alanında gerekli, yapılması çok kolay olduğundan tercih edilen bir spordur. Sağlıklı yaşamak ve zayıflamak her birimizin kendi içinde..Kararlarımızdan taviz vermeden mutlaka uygulayalım..

 

 


Sağlıklı Zayıflamanın Yolları başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 179 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sağlıklı Zayıflamanın Yolları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Sağlıklı Zayıflamanın Yolları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.