reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları

Zayıflama Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları konusunu yazdır Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 19-03-2010 tarihinde saat 20:17:16 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6543 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kilo Vermenin Yolları neler? Kilolarınızdan acilen kurtulmak için yapılması gerekenler?

Hızlı kilo vermenin birçok yolu olduğunu belirten uzmanlar, sağlıklı kilo verme rejimlerinden biri seçerek kolayca zayıflayabileceğinizi belirtiyorlar.

İşte sağlıklı kilo vermenin yolları kısa ve basit adımlar:


  • Tutumunuzu kontrol edin. Pozitif bir görünüm, vermek istediğiniz kiloların miktarını etkiler. Kilo verme süreci boyunca, zayıflama konusuna olumlu yaklaşın.
  • Eğer henüz egzersiz yapacağınız bir yer seçmediyseniz, çevrenizdeki spor salonlarına bakın. Birçok spor salonu ücretsiz deneme üyelikleri sunuyor. Böylece, hangi spor salonunun sizin için iyi olduğunu anlayabilirsiniz.
  • Haftada 3 kez ağırlık çalışmanın yanında, haftada en az iki kez 45 dakika yoğun kardiyo rejimine başlayın. Bu kilo vermeniz için egzersiz kadar önemli bir adımdır.
  • Farklı beslenme seçenekleri araştırın. Dergilerde ve online internet sitelerinde çok çeşitli diyet seçenekleri bulunuyor. Ancak, bir diyeti seçmeden önce doktorunuza da danışın.
  • İhtiyaçlarınız ve nitelikleriniz yönünde odaklanan bir diyet seçin. Sürekli bu diyetle yaşayacağınız için nefret edeceğiniz bir seçenek olmamalı, zevkle uygulayacağınız bir diyet seçin. Bazı programlar oldukça pahalı olabiliyor ve özel yiyecekler almanızı gerektirebiliyor. Bu nedenle, ucuz ve basit bir diyet seçin.
  • Diyetle egzersiz programını bir arada uygulayın. Kilo vermek zaman alabilir, bu nedenle sabırlı olmak ve vazgeçmemek gerekiyor. 
 
Kilo verme yollarında önünüze çıkan engellere takılmamanız dileğiyle...

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları başlıklı bu makale 19-03-2010 tarihinden itibaren 6543 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları

Sayfayı Paylaş:

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları için yapılmış yorumlar.
kilo vermek için sabır gerekir
Yazan: irem aydın - Giresun
Puan:kilo vermek için sabır gerekir

"gerçekten sabır çok önemLi .. ben yakLaşık 1 ay içinde düzenLi spor ve besLenmeme dikkat ederek 7 kiLo faLan verdim .. en sonunda sabrım kaLmadı ve aksattım vermek istediğim 8 kiLo var ve bunu nasıL verebiLirim diye kara kara düşünmeye koyuLdum.. yapıcağım şey sıkıLmadan uyguLayabiLeceğim bir diyet seçmek ve sporu daha da yoğun haLe qetirmek.. sizinde yorumLarınıza katıLıyorum ve sabır diyorum :)"
  
Bu yorum 16-04-2010 01:41:42 tarihinde yazılmıştır...

diyet-spor ve bitki çayları
Yazan: fatma biber - Bursa
Puan:diyet-spor ve bitki çayları

"sağlıklı kilo vermeyi düşünüyorsak ilk önce beynimizde zayıflıyacağımıza odaklanmak,daha sonra bitki çayları örneğin (5 i bir yerde),ekmek,şeker ve tuzu kısmak bol su içmek ayrıca günde 1 saat yürüyüş.78 kg.dan 68 kg düştüm ve bir 5 kg daha vermeye çalışıyorum. ne varsa doğadaki bitki çaylarında.(kekik-yeşil çay-biberiye-mate yaprağı-kiraz sapı-mısır püskülü) kaynatınız günlük olarak her öğün az bi limon sıkarak sabah-öğlen-akşam içiniz 10 gün sonra 1 hafta mola tekrar başlayınız.tavsiye ederim."
  
Bu yorum 11-07-2010 09:12:15 tarihinde yazılmıştır...

sporu bırakınca kilo alma
Yazan: ece türker - Ankara
Puan:sporu bırakınca kilo alma

"off çok sıkıntılardayım acilen kılo wermem lazım...ben sporcuydum sporu bıraktım we bazı nedenelrden stresten kendimi yemeğe verdim aynı zamnda sigarda içıorum...çok kilo aldıma ve weremıorum ne yapmam lazım sabredemıorumda cil vermem lazım yardım yardım yardım..bu arda yaşım 17 165 boyum war we 58 kıloyum nasıl werebilirm "
  
Bu yorum 26-08-2010 01:12:33 tarihinde yazılmıştır...

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.