reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Safran Çayı

Zayıflama Safran Çayı konusunu yazdır Safran Çayı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 18-07-2011 tarihinde saat 17:52:07 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 177 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Safran çayı nedir?


19 çeşit bitkiden elde edilen bitkisel bir zayıflama çayı olan safran çayı, tatlandırıcı ve katkı maddesi içermemektedir.

Safran çayı zayıflatır mı? Safran çayı nasıl zayıflatır?


Safran çayının özellliği yağların mideden emilmesini azaltmasıdır. Vücutta yağ emilimi azalınca, ortaya çıkan kalori ihtiyacı vücuttaki yağların kullanılması ile karşılanır. Safran çayı böylece zayıflamaya yardım eder.

Safran çayının faydaları nelerdir?


Safran çayı yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı olur. Yağ yakıcı özelliği ile bölgesel zayıflamaya yardım eder.

Safran çayı yağ yaktırdığı ve yağları erittiği için kalıcı kilo vermeye yardım eder. Su kaybı ile kilo verdiren ürünlerde verilen kiloların geri alınma olasılığı mevcuttur.

Safran çayı sindirimi kolaylaştırır, mide şişkinliği ve bağırsak gazlarını giderir. Mide şişkinliğini önlemeye yardım eder. Hazımsızlık sorununa karşı faydalıdır.

SAFRAN ÇAYInın içinde neler bulunur?


Safran Çayı İÇERİĞİ: FUNDA- BİBERYE- ALTINOTU- ADAÇAYI- MISIR PÜSKÜLÜ – KİRAZÇÖPÜ- SİNAMEKİ- DEFNE YAPRAĞI- ISIRGAN YAPRAĞI – MATE ÇAYI – YEŞİL ÇAY – REZENE – NANE – NARÇİÇEĞİ- BAMYA ÇİÇEĞİ- CİVANPERÇEMİ- KUŞBURNU – PAPATYA- ARDIÇ TOHUMU

Safran çayı nasıl yapılır, Safran çayı nasıl kullanılır?


Günde 3 kere sabah öğle ve akşam bir çay kaşığı safran çayını sıcak suda bekletip içilecek. Tok veya aç farketmez. Çayı içtikten sonra dibinde kalan tozunu da içmeniz önerilmektedir. Safran çayı kullanımı günde 3 defa 4 saat ara ile kullanılması öneriliyor. Detaylı bilgi için ürünün kullanma bölümünü okuyunuz.


Safran çayı kullanan var mı? Safran çayı yan etkileri

Safran çayı kullananlar tarafından tavsiye edilen şeylerin başında bağırsakları çok çalıştırması sebebi ile tuvalete çok çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Safran zayıflama çayı etkisini 10. ve 15. günden sonra göstermektedir. O yüzden ilk günlerde beklediğiniz etkiyi göremeyebilirsiniz. Zaten en az 2 aylık olarak satılıyor. Sürekli kullanmazsanız hiç sonuç alamayabilirsiniz.

Safran Çayı başlıklı bu makale 18-07-2011 tarihinden itibaren 177 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Safran Çayı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Safran Çayı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.