reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Qnexa Zayıflama İlacı

Zayıflama Qnexa Zayıflama İlacı konusunu yazdır Qnexa Zayıflama İlacı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 01-03-2012 tarihinde saat 14:45:25 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Piyasadaki zayıflama ilaçlarından iki kat daha etkili olduğu belirtilen, obeziteyi tedavi etmede Qnexa Zayıflama İlacı yepyeni bir ilaç geliştirildi.


Araştırmacılar, mevcut iki ilacın birleştirilmesi ile oluşan bu tedavinin aynı zamanda kan basıncını düzenleyen ve kolesterolü düşüren etkilerini de buldular. Yapılan geniş çaplı araştırmaya katılan gönüllülerin bu ilaçla diğer ilaçlara kıyasla daha fazla kilo kaybettikleri gözlemlenmiş. Uzmanların belirttiğine göre bu yeni ilaçla tedavi yöntemi obeziteyle mücadelede oldukça etkin olacağa benziyor. Bu ilaç, doktorlar ve aile hekimleri tarafından da kolaylıkla reçeteye yazılabiliyor. Çalışmadan elde edilen ve Qnexa adı verilen terapi ile %10’a kadar kilo kaybı gerçekleşebiliyor ki bu terapi, bugüne kadar uzun dönemde obeziteyle mücadeleye yarayan ve İngiliz Sağlık Servisi tarafından onaylı ‘Orlistat’ etken maddeli ilaçtan 2 kat daha etkin. Yapılan açıklamalarda tedavinin ana hatları ‘insanları uzun süre tok hissetmeleri’ ile ilgili.

Açlık hissini azaltıp tokluk hissini artıran bu tedavinin glükoz kontrolü üzerinde bağımsız bir etkisi olabiliyor. Bu ilaçla, bazı hastaların tansiyon ve şeker ilaçlarını kullanmayı bıraktığı da görülmüş. Hepimizin bildiği gibi obezite; diyabet, kalp krizi ve kanser riskini artırıyor.

Örneğin; İngiltere’de her 4 kişiden birinin obez olduğunu düşünürsek 2020 yılı ile ilgili tahmini istatistiklere şaşırmamamız gerekiyor. Buna göre her 10 erkekten 8’inin ve yine her 10 kadından 7’sinin fazla kilolu veya obez olma ihtimali yüksek.


Qnexa Zayıflama İlacı başlıklı bu makale 01-03-2012 tarihinden itibaren 6 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Qnexa Zayıflama İlacı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Qnexa Zayıflama İlacı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.