reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ozon Yağı

Zayıflama Ozon Yağı konusunu yazdır Ozon Yağı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 30-06-2010 tarihinde saat 13:59:35 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 27491 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ozon yağı, cilt bakımı konusunda devrim niteliğinde. Saf oksijen molekülleri ozonlanmış zeytin yağı içinde jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor.

Bebek gibi bir tene sahip olabilmek ozon yağıyla mümkün. Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için ozon yağı en uygun çözüm.


Aktif oksijen ( Ozon O3 )
bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Güneşin ultraviyole ışını ve yıldırım anında ortay çıkan elektrik arkları ile oluşan ozon, dünyanın etrafında koruyucu kalkan olarak mevcuttur ve canlıları güneşin radyasyon etkisine karşı korur.

Yıldırımlar sonucu oluşan ozon, havayı temizler. Özellikle yükseltilerde ve deniz kenarlarında, taze hava kokusu diye içimize çektiğimiz, havada bu hissi yaratan, yıldırımlar sırasında meydana gelmiş olan ozondur.

Günümüzde, ozonun bir çok yararından faydalanmak amacı ile ozon üretim teknolojileri geliştirilmiştir ve ozon terapi Almanya, Fransa, Kanada, Rusya ve Japonya gibi birçok ülkede kabul görmüştür. Bu ülkelerde sadece ozonterapi yapan binlerce klinik vardır.

Ozon Yağı başlıklı bu makale 30-06-2010 tarihinden itibaren 27491 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ozon Yağı

Sayfayı Paylaş:

Ozon Yağı için yapılmış yorumlar.
Medikal Ozon Yağı
Yazan: Necla Duyar - Afyon
Puan:Medikal Ozon Yağı

"Merhaba, yazınız çok güzel ve açıklayıcı olmuş. Uzun süreden bu yana yaşadığım cilt sorunlarım için ben de ozon yağı kullanmaya karar verdim. Bunun için önce internette biraz araştırdım ve doğru ürünü bulmaya çalıştım. Ancak ne yazık ki bu araştırmalarım sonucunda gördüm ki onlarca farklı marka kendisini öven, en iyisinin kendisi olduğunu söyleyen açıklamalar yapan yazılarla ozon yağı satıyorlardı. Çok reklamı olan bazı markaların da farklı yerlerde büyük fiyat farklılıkları ile satıldığına şahit oldum. İşin içinden çıkamadığım için birçok şirketi arayıp satın almadan önce bilgilenmeye çalıştım. İnanın bu şirketlerin pek çoğunda benim internetten edindiğim basit bilgiler dışında ciddi anlamda bilgi veren bir şirket bulamadım. Sonunda fiyatı bir sürü yerde önemli farklılıklar gösteren bir ürün almaya karar verdim ve bunu alırken de sahte olmasından çekindiğim için en pahalı satan yerden satın aldım. Ürünü kullandığımda bir miktar olumlu etki gördüm ve aynı markaya devam etmeye karar verdim. Ancak bir arkadaşım, bir sohbetimiz sırasında bana *** Marka Ozon Yağı'ndan bahsetti, kendisi alıp kullanmaya başlamış ve çok hızlı pozitif etkiler görmüş. Bunun üzerine satın aldığı firmayı arayarak ürün hakkında bilgi almaya karar verdim ve anladım ki, bu işi düzgün yapan bilgili şirketler de varmış. Ürünün web sitesini de inceledikten sonra, diğer tüm markalardan biraz da olsa daha pahalı olan bu ürünü satın alarak kullanmaya başladım. Sonuç gerçekten mükemmel. Ozon yağı üretiminde, zeytinyağının ozonlanma süresi büyük önem taşıyormuş. bununla birlikte sertifikalı zeytin yağı kullanılması da önemliymiş. Zaten ürün kendisini daha ambalajını açarken belli ediyor. Buradan, bu ürünü üreten ve satan firmalara teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca satın aldığım firmanın çağrıu merkezindeki arkadaşların da bilinçli, bilgili olmaları da beni etkiledi. Ozon yağı alacak herkese özellikle Ozon Yağı almalarını öneriyorum. Çünkü balık, kayısı vb yağlardan yapılmış ürünlerin hiçbir medikal özelliği bulunmuyormuş. Eğer reklama girmeyecekse satın aldığım firmanın bilgilerini de vermek isterim, yorumumun bu kısmını eğer sakıncalı bulursanız silebilirsiniz. Saygılarımla Necla Duyar"
  
Bu yorum 15-07-2010 21:57:25 tarihinde yazılmıştır...

ozon yağı almak istiyorum
Yazan: gül aldinç - İstanbul
Puan:ozon yağı almak istiyorum

"merhaba necla hanım bende ozon yağı almak istiyorum ama benimde sizin gibi kaygılarım var. Hangi siteden aldınız ozon yağını.Yardımcı olur musunuz?"
  
Bu yorum 02-09-2010 11:18:39 tarihinde yazılmıştır...

Gerçek Ozon Yağı Almak istiyorum
Yazan: Cemile Karagül - Trabzon
Puan:Gerçek Ozon Yağı Almak istiyorum

" Sevgili Necla Duyar Hanım bende biri en ucuz biri ortalama fiyatta değişik 2 marka ozon yağı kullandım fakat reklam edildiği kadar bir sonuç alamadım. Siz hangi markayı almıştınız. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler."
  
Bu yorum 28-09-2010 16:49:58 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi nerden alınır?
Yazan: yasemin baş - Rize
Puan:ozon kremi nerden alınır?

"nejla hanım banada yardımcı olursa sevinirim sitenin adı ne"
  
Bu yorum 03-10-2010 22:22:09 tarihinde yazılmıştır...

o3one ozon yağı
Yazan: zeliha - Manisa
Puan:o3one ozon yağı

"bende ozon yağı kullanmak istediğimde önce ucuz bir ürün almıştım ama inanın hiç işe yaramadı daha sonra Metin İlacın o3one marka ozon yağını aldım. Fiyatı piyasadaki diğer ürünlere göre biraz pahalı ama inanın verdiğiniz paraya fazlasıyla değiyor. Aldığım site ise bu http://www.orjinalo3one.com. Hologram kontrolünü de yaptım kesinlikle orjinal."
  
Bu yorum 04-10-2010 11:08:06 tarihinde yazılmıştır...

Medikal Ozon Yağı
Yazan: Necla Duyar - Afyon
Puan:Medikal Ozon Yağı

"Benim kullandığım ürün o3one marka Ozon Yağı. Kullanmaya devam ediyorum. Metin İlacın ürettiği ürünü kullanan bir arkadaşım var o da çok memnun. o3one Ozon Yağı sadece metin ilaç tarafından üretiliyor. Saygılarımla, Necla Duyar "
  
Bu yorum 19-02-2011 12:51:03 tarihinde yazılmıştır...

oxizon ozon yağı
Yazan: Hatice Yılmaz - İstanbul
Puan:oxizon ozon yağı

"OXİZON OZON YAĞINI SİTESİNDEN SİPARİŞ VERDİM BEN ÇOK MEMNUN KALDIM HAKKİKATEN MUHTEŞEM BİR ÜRÜN"
  
Bu yorum 10-10-2011 21:55:33 tarihinde yazılmıştır...

ozon yağı nerede satılır?
Yazan: selahattin kan - İstanbul
Puan:ozon yağı nerede satılır?

"ozon yagi nasil bulunur ve fiyati nedir?"
  
Bu yorum 30-10-2011 01:26:20 tarihinde yazılmıştır...

ozon yağı kullandım
Yazan: figen yıldız - İstanbul
Puan:ozon yağı kullandım

"valla tek bir ozon yağı kullandım etkilerine gerçekten şaşırdım yok böyle bir şey isim verebiliyorsak gerçekten herkese o3one ozon yağını tavsiye ediyorum."
  
Bu yorum 09-01-2012 23:13:04 tarihinde yazılmıştır...

Ozon Yağı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.