reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel

Zayıflama O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel konusunu yazdır O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Metin İlaç   
Bu makale 08-05-2010 tarihinde saat 02:26:04 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 385551 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli, Hem portakal kabuğunu andıran selülitlerinizden hem de bölgesel fazlalıklarınızdan geç kalmadan kurtulmalısınız. Bugün dünyada pek çok Ozon Terapisinde kullanılmakta olan ozon yağı sağlık ve güzellik merkezlerinin de gözdesi haline gelmiştir. o3one Gel; formülüyle cildin alt tabakasında bulunan elastin ve kolajen üretimini destekleyerek, onarıcı, koruyucu ve yenileyici özelliği sayesinde; yağ boşaltımını tetiklemeye, cildin elastikiyetinin sağlanmasına aynı zamanda da cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.
 

O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel Etkileri:

 • Vücutta Bölgesel incelme ve Bölgesel Sıkılaşmaya,
 • Ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına,
 • Sık sık kilo alıp verme dönemlerinde oluşan vücuttaki görünüm bozukluklarına,
 • Hamilelik sırasında ve sonrasındaki dönemlerde oluşan çatlak ve sarkmalara,
 • Çatlak izlerinin azalmasına ve yeni oluşmalarının engellenmesine,
 • Kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyetin ve sıkılaştırmanın sağlanmasına, yardımcı yardımcı olur.
 • Bel çevresinin ölçüsünde incelme, basenlerde incelme, diz çevresinde incelme ve selülit görünümünde belirgin azalma sağlayan ürün, yeniden biçimlendirme ile birlikte, vücut silüetinin tüm kıvrımları da düzene sokuyor. Yağ yakmanızda sorunlu bölgelere yönelerek yağların doğru ve etkili bir şekilde yakmanızı sağlıyor!

O3one Gel, hızlı emilimi, yağlı ya da yapışkan yapıya sahip olmadığı için uygulamadan sonra kıyafetlerin hemen giyilmesinde sorun yaşanmamasına ve kullanım kolaylığına olanak sağlar.
 
 

 Türkiye'de Bir İlk o3one Krem Bölgesel Zayıflamada Ozon Etkisi yaratıyor

Birçok ünlünün zayıflama merkezlerinde yüksek ücretlerle uygulattığı ozon tedavi etkisi, sihirli gaz ozonla yapılan o3one krem sayesinde hem daha kolay hem de daha uygun fiyata…

 • Özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor. Sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor, cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor.
 • Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında
 • Hamilelik sonrası oluşan derin çatlaklarda ve sarkıklıklarda
 • Kilo probleminde
 • Selülit probleminde uygulandığı bölgedeki doku, lenf ve damar sisteminde, yağ ve bağ dokusu üzerinde hareket meydana getirir.   Bu oluşan hareket ile gözlemlenen etkiler:
 • Damar ve lenf sistemindeki yavaşlama olgularında azalma
 • Drenajda düzelmeler
 • Yağ metabolizmasındaki hızlanma
 • Kaslardaki sıkılığın artması
 • Fibroblast hücre uyarılması sonucu meydana gelen sıkılaşma etkisi sağlanır.
 • Yağların harekete geçirilerek, selülitli bölgedeki dokuların şekil bozukluklarının giderilmesi,
 • Yağların azalması

Selülit yağlanmadan farklı bir durum olması nedeniyle diyetle, egzersizle ve farklı zayıflama yöntemleri ile tamamen yok edilemez. Selülitin en etkili ve hızlı şekilde azaltma yöntemlerinde birisi o3one kremdir. Kullanım sırasında amaç kan ve lenf dolaşımını düzenlemeyi, fazla yağların parçalanmasını sağlamak, böylece selülitli dokuyu ortadan kaldırmaktır.Uzmanlar; Günümüzde her 10 kadından 8 inin ister zayıf, ister kilolu olsun, selülitten şikayetçi olduğunu belirtiyorlar. Selülit ve vücut çatlakları bazen kaçınılmaz oluyor. Ama artık umutsuzluğa kapılmaya hiç gerek yok, çünkü selülit ve çatlak gibi cilt sorunlarıyla mücadelede etkin sonuçlar veren, estetik kaygılarınızı çözmeye yardımcı olacak bir uygulama.

o3one Gel’in portakal kabuğu görünümün azalmasına, cilt sıkılaşmasına ve basen çapındaki incelmeye yardımcı olduğu gözlenmiştir.” Selülit problemleri cildin içerisindeki kan ve lenf dolaşımının yavaşlamasıyla ortaya çıkar. Cildin derinliklerine ulaşabilen O3one Gel, masaj ile uygulanmasının etkisi ile kan ve lenf dolaşımının hızlanması ve dokuların oksijenlenmesi selülite karşı güçlü bir etki oluşturacaktır. Selülitin oluştuğu bölgede elastin seviyesinin düşüşü ve kolajen demetlerinde düzen değişiklikleri olduğunu bilinmektedir. O3one Gel cildin elastikiyetini düzeltmek ve gevşekliğin giderilmesini sağladığı gözlenmiştir. O3one gel; selülit görünümünü azalmasını, hücre yenilenmesini ve kan dolaşımını hızlandırılmasını sağlar. Düzenli kullanımda; selülit sebebiyle bozulan cilt görünümünün, eski ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. O3one Gel, uygulanan bölgede kan akışını hızlandırması sayesinde cilt yenileme özelliği ile de tercih edilmektedir. Ozonlanmış o3one gel başarılı bir şekilde selülit tedavisinde uygulanır.

Sık sık kilo alıp verme dönemleri,  hamilelik sırasında ve sonrasındaki dönemlerde oluşan çatlak ve sarkmalar zayıflamanın bedeli olarak karşımıza çıkıyor. Vücudunuzda beyaz yol yol görünüm almış çatlaklara bir türlü çözüm bulamadınız. Ta ki bugüne kadar...

Vücut çatlakları aynaya baktığınızda moral bozan görünüm, estetik olarak rahatsız edici bir durumdur. O3one Gel, hücre yenilenmesinde yardımcı olarak bağ dokusunun fizyolojisini düzenler. Var olan çatlak izlerini hedef alarak yeni oluşmalarının engellenmesine yardımcı olur.”

O3one Gel; yağ hücrelerinin faaliyetlerini canlandırarak cildin elastikiyetinin tekrar kazanılmasına yardımcı olur ve yeni liflerin üretimini teşvik eder. Bu sayede çatlak izlerinin azalmasını sağlar.”
 

O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel Nasıl Kullanılır?

O3one gel, masaj şeklinde uygulanır ve içeriğindeki oksijen sayesinde sorunlu bölgedeki kılcal damarların kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyetin ve sıkılaştırmanın sağlanmasına yardımcı olur.
 

o3one Ozon Yağı Kremi Vücutta kullanıldığı bölgeler;

 1. İnatçı karın yağları,
 2. Basen bölgesi,
 3. Bacak içi,
 4. Bel kenarı,
 5. Kol altı yağları,
 6. Ve hatta sırt yağları.
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere sorunlu bölgelere (kalça, basen, üst bacak, dizler, karın,kol), yukarı doğru masaj hareketleriyle iyice yedirene kadar uygulayınız. Yoğun bakım olarak iki ay boyunca kullamanız önerilir.

Alınan sonuçları korumak için tüm yıl boyunca koruyucu bakım olarak haftada 2-3 kez kullanın.

Uygulama yapılacak sorunlu bölgeniz temiz tutulmalıdır. Sorunlu bölgeye tamamen emilinceye kadar ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamanız, ürünün cilde iyice nüfuz etmesini ve daha etkili sonuç almanızı sağlar.
 
 

o3one Ozon Yağı Kremi Kimler Kullanabilir;

 
03one Gel, hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir.
 
 

o3one Ozon Yağı Kremi Yan Etkileri:

03one Gel, belirtilen herhangi bir yan etkisi yoktur.


O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel başlıklı bu makale 08-05-2010 tarihinden itibaren 385551 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel

Sayfayı Paylaş:

O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel için yapılmış yorumlar.
O3ONE ozon yağı kullananlar
Yazan: sema - Amasya
Puan:O3ONE ozon yağı kullananlar

"arkadaşlar benim biraz selülit sorunum var biraz da sıkılaşmak istiyorum o3one ozon yağını kullanmak istiyorum ama tereddüt ediyorum sizce kullanmalı mıyım?"
  
Bu yorum 09-06-2010 18:01:14 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi kullananlar
Yazan: s. m. - Antalya
Puan:ozon kremi kullananlar

"selma kızlar bölgesel zayıflamak istiyorum onun için ozon kremi kullanmak istiyorum ama etkili olur mu karar veremedim. ozon kremi kullananlar yazsın nolur :)"
  
Bu yorum 17-06-2010 20:19:52 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi kadınlar kulübü
Yazan: melek - Bolu
Puan:ozon kremi kadınlar kulübü

"ozon kremi kadınlar klübündeki yorumlardan etkilenerek aldım ve hayran kaldım. Anında etki ediyor bölgesel zayıflama sıkılaşma ve selülitler için birebir harika bir krem. Kokusu pek hoşuma gitmedi ama etkisi harika. kesinlikle hemen deneyin"
  
Bu yorum 23-06-2010 00:58:17 tarihinde yazılmıştır...

ozon yağı emziren anne kullanabilir mi?
Yazan: SEVDA KOÇ - Malatya
Puan:ozon yağı emziren anne kullanabilir mi?

"merhabalar bende bu ürünü almak istiyorum ancak 2 ay önce doğum yaptım emzirme döneminde kullanmak zararlımı bebeğe zararı olurmu teşekkürler"
  
Bu yorum 02-08-2010 15:12:24 tarihinde yazılmıştır...

o3one kremi
Yazan: sevda - Niğde
Puan:o3one kremi

"o3one kremi 1 haftadır kullanıyorum o3one kremi etkisini hemen gösteriyor selülit içinde cildi düzeltiyor fiyatı biraz pahalı ama o3one kremi şiddetle tavsiye ederim."
  
Bu yorum 18-08-2010 13:07:45 tarihinde yazılmıştır...

o3one kremi kadınlar kulübü
Yazan: melek ç - Kütahya
Puan:o3one kremi kadınlar kulübü

"o3one kremi hakkında kadınlar klübünde açılan konuda tanıdım şimdi kullanıyorum kargonun gelmesi biraz uzun sürdü ama o3one kremi gerçekten güzel bir ürün onca bölgesel zayıflama ürünü kullanmıştım en işe yarayan ürün diyebilirim tşk o3one"
  
Bu yorum 18-08-2010 13:14:12 tarihinde yazılmıştır...

ozone krem
Yazan: aylin - Balıkesir
Puan:ozone krem

"metin ilaç ozone kremi kullandım etkisi gerçekten harika etkisini hemen gösteriyor ozone kremi kullanın memnun kalırsınız"
  
Bu yorum 22-10-2010 09:50:44 tarihinde yazılmıştır...

9 günde 10 cm incelme
Yazan: sevda - Balıkesir
Puan:9 günde 10 cm incelme

"9 günde 10 cm incelmemi sağlayan ozon kremine çok çok teşekkür ederim. Ozon tedavisi uygulardım daha önceden ama çok pahalıya geliyordu sonradan ozon kremini keşfettim gerçekten harika bir ürün. 9 günde 10 cm incelme sağaladım. bence herkes denesin harika bir ürün"
  
Bu yorum 21-06-2011 14:39:53 tarihinde yazılmıştır...

9 günde selülit
Yazan: çiğdem acar - Antalya
Puan:9 günde selülit

"merhaba kızlar bundan 2 hafta önce bu sene ilk defa denize girmiştim. kışın kendimi o kadar ihmal etmişimki bacaklarım selülitten bakılmaz hale gelmiş. bacaklarımdaki selülitler o kadar canımı sıktıki bütün haftasonum zehir olmuştu. internette selülit için ürün araştırırken o3one ozon kremini buldum. zaten daha önceden de birkaç arkadaşım kullanmıştı. bir haftadan biraz fazla 9 gün kadar ozon kremini kullandım. selülitlerimde ciddi iyileşme oldu. gerçekten arkadaşlarımın dediği kadar iyi bir ürünmüş. Selülit sorunu yaşayan varsa üstelik kısa zamanda çözüm arıyorlarsa kesinlikle ozon kremini tavsiye ederim. açıkçası fiyatı biraz pahalı ama 9 - 10 günde selülit sorunu nu çözdüğünü görünce verdiğiniz paraya değdiğini göreceksiniz. herkese sağlıklı günler dilerim.
antalyadan çiğdem ablanız :)"
  
Bu yorum 22-06-2011 20:53:23 tarihinde yazılmıştır...

göbekte yağlanma
Yazan: leyla - Ankara
Puan:göbekte yağlanma

"benm gobekta yaglanma orani yuksek bu kiremi kullanmak istiyorum ama tereddud ediyorum yardimci olurmusunuz "
  
Bu yorum 18-07-2011 00:32:38 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi çatlaklarda kullanan
Yazan: kübra - Bursa
Puan:ozon kremi çatlaklarda kullanan

"ya bende hızlı kilo alıp vermekten çatlaklar oluştu çatlak için kullanan varmı azaltıyormu ve yok mu ediyor "
  
Bu yorum 02-08-2011 12:22:11 tarihinde yazılmıştır...

9 günde 10 cm incelten krem
Yazan: sevim evci - Bolu
Puan:9 günde 10 cm incelten krem

"9 günde 10 cm incelten ozon kremi gerçekten müthiş bir ürün. İlk kullanımda hemen etki gösteriyor. fiyatı biraz pahalı ama verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. bölgesel kiloları olanlara incelmek isteyenlere 9 günde 10 cm incelten kremi kullanmalarını öneririm"
  
Bu yorum 04-08-2011 14:06:54 tarihinde yazılmıştır...

televizyondaki selülit ürünü
Yazan: deniz bağcı - Erzurum
Puan:televizyondaki selülit ürünü

"televizyonda bir sağlık programında ozon kreminin tanıtımı yapılıyordu. 9 günde selülite son verilebileceğinden bahsediyorlardı. işin açıkçaı inanmayarak sipariş verdim. ozon kremi ilk kullanımda incelme sağlıyor etkisi harika. Kokusu çok değişik egzotik bir kokusu var. 9 gün kullandım söyledikleri gibi selülitlerim hemen hemen yokoldu. bugün tekrar 1 kutu daha sipariş verdim. Şunu da belirtiyim benim gibi selülitleriniz çoksa 1 kutu yeterli olmuyor 2. kutuya ihtiyaç duyuyorsunuz. ama ozon kremi gerçekten etkili bir ürün selülit sorunu olanlar mutlaka kullansın."
  
Bu yorum 12-08-2011 18:53:43 tarihinde yazılmıştır...

o3one kullananlar
Yazan: aslı avcı - Adana
Puan:o3one kullananlar

"arkadaslar bu urunu kullanan arkadaslardan cevap beklıyorum. bu ürün bi sure sonra tekrar kullanmamızı gerketırecek sarkmalar yapıyormu. bıde arkadaslar göğüste küçültme yapıyor mu? yani göğüs kısmında kullanmak oradakı yagların erımesıne ve küçülmesıne olanak tanıyor mu? ben küçülsün ıstıyorum da. sımdıden tskler.."
  
Bu yorum 13-08-2011 00:22:10 tarihinde yazılmıştır...

ozon selülit kremini denemek istiyorum
Yazan: Ela - İstanbul
Puan:ozon selülit kremini denemek istiyorum

"Benim kilo problemim var ve en kısa zamanda kurtulmak istiyorum etkisi olur mu?? Bir de bu incelme tartıya yansıyor mu? Teşekkürler.."
  
Bu yorum 13-08-2011 16:23:44 tarihinde yazılmıştır...

O3one Ozon selülit kremi kaç cm inceltir?
Yazan: Gülfem - İstanbul
Puan:O3one Ozon selülit kremi kaç cm inceltir?

"Merhaba bayanlar.Benimde basen ve kalça bölgemde yağlanma var ve aşırı derecede selülitlerim.Ozon yağı ne kadar güvenlidir ? Ve kullanların kaç cm'den kaç cm'e inceldiklerini merak ediyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim."
  
Bu yorum 14-08-2011 15:25:52 tarihinde yazılmıştır...

ozon selülite son kremi emziklilerde kullanımı
Yazan: SEVİLAY DİKYURT - Bartın
Puan:ozon selülite son kremi emziklilerde kullanımı

"ben bu ürünü kardeşime almak istiyorum ama bebeğini emziriyor emziren enneler kullanabilirmi."
  
Bu yorum 19-08-2011 15:43:30 tarihinde yazılmıştır...

incelme kremi
Yazan: nlüfer inr - Hatay
Puan:incelme kremi

"incelme kremini ben kullandım 10 cm inceldim ama çatlaklar söyledikleri gibi yok olmadı bende acaba yanlış mı kullandım?"
  
Bu yorum 05-09-2011 18:51:23 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi doğum çatlaklarına iyi gelirmi?
Yazan: hilal izmir - Yurt Dışı
Puan:ozon kremi doğum çatlaklarına iyi gelirmi?

"slm arkadaşlar benim doğumdan son vucudumda çok çatlaklıklar meydana geldi aldım ama korkuyorum kullanmaya acaba geçirirmi lütfen banada cvap yazın şindiden tşklr"
  
Bu yorum 14-09-2011 13:42:54 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremini çatlaklarda kullanan?
Yazan: ayşe - Çorum
Puan:ozon kremini çatlaklarda kullanan?

"çatlaklarda kullanan var mı lütfen cevap verin :(:("
  
Bu yorum 19-09-2011 17:34:19 tarihinde yazılmıştır...

çatlak için ozon kremi
Yazan: aslı yıldırım - Antalya
Puan:çatlak için ozon kremi

"merhaba arkadaslar ben cok zayıf biriyim vucudumda neredeyse kıvrım yok:D ama cok catlagım var bu yüzden bu kremi kullanmak istiyorum sizce daha da zyflr mym :S"
  
Bu yorum 23-09-2011 13:09:29 tarihinde yazılmıştır...

selülit için bitkisel krem
Yazan: tülay bilir - Diyarbakır
Puan:selülit için bitkisel krem

"tv izledim ama ürün pahalı geldi acaba bir kutu yeterli geliyomu sadece karın bölgesi için bir bilen varsa cevap rica ediyorum."
  
Bu yorum 23-09-2011 14:59:16 tarihinde yazılmıştır...

selülit çatlak bölgesel zayıflama ürünü
Yazan: dilek uslu - Uşak
Puan:selülit çatlak bölgesel zayıflama ürünü

"merhaba, şuanda fox tv'de canlı yayında çağan beyi dinledim.sipariş verip vermemekte kararsızım.Acaba ürünün vücudumda daha sonra yaratabilecek yan etkisi olabilirmi? şimdiden teşekkür ederim."
  
Bu yorum 26-09-2011 17:34:32 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi çatlaklara iyi gelirmi?
Yazan: Esra demir - İstanbul
Puan:ozon kremi çatlaklara iyi gelirmi?

"Çatlaklarım var ve bu kremi kullansam gidermi.ama zayıflamak istmiyorum zaten zayıfım .yırtıklarımda var admin yardmcı ol"
  
Bu yorum 04-10-2011 12:18:15 tarihinde yazılmıştır...

çatlaklar için çatlak kremi
Yazan: nihal - Ankara
Puan:çatlaklar için çatlak kremi

"Ben 2 ay önce doğum yaptım sezeryanla bu kremi kullanmak istiyorum bir zararı varmı emzirdiğim icin de kullanmakta tereddüt ediyorum ben özellikle çatlaklarım içim kullanmak istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim"
  
Bu yorum 24-10-2011 14:40:31 tarihinde yazılmıştır...

çatlaklar için işe yarayan ürün
Yazan: rukiye irgin - Yurt Dışı
Puan:çatlaklar için işe yarayan ürün

" benim karın bölgemde çatlaklar var lütfen bana dogruyu söyleyin çünkü madi durumum iyi degil iyi kötü topladıgım parayla alaçam gerçekten faydası varmı"
  
Bu yorum 10-11-2011 23:40:31 tarihinde yazılmıştır...

ozon kremi etki süresi
Yazan: merve - Manisa
Puan:ozon kremi etki süresi

"acaba krem dikkat ettiğin sürece sürekli etkilimi yoksa kutu bitiminde tekrar almak gerektiriyormu cevap bekliyorum acil:( cevabı bu sayfada bekliyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olun lutfen"
  
Bu yorum 10-01-2012 20:58:18 tarihinde yazılmıştır...

sıkılaşma selülit ve incelme kremi
Yazan: ilayda - Balıkesir
Puan:sıkılaşma selülit ve incelme kremi

"slm herkese benim selülitlerim ve kilo problemim var acaba bu krem beni baya inceltirmi yani incelme farkedilirmi?bacakların incelmesi falan farkediliyo mu ?lütfen bana bu konuda yardım edin kullanmak istiyorum.birde sıkıştırıyor mu ? Lütfen yardım ederseniz sevinirim."
  
Bu yorum 29-01-2012 19:56:19 tarihinde yazılmıştır...

O3one Ozon Yağı Kremi 03one Zayıflama Jeli o3one Gel Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.