reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu

Zayıflama Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu konusunu yazdır Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 27-06-2011 tarihinde saat 12:53:49 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 90381 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Misutgaru Nedir?

Misutgaru: Kore'nin 600 yıllık vazgeçilmez öğütülmüş toz halinde gıda takviyesidir. Tam tahıllı olan misutgaru içeriğinde Kore'ye has Siyah Pirinç, Kahverengi Pirinç, Yapışkan Pirinç, Kabuksuz Pirinç, Mısır, Arpa, Sorgum ve Soya özleri bulunmaktadır. Bilindiği gibi bu bitkiler sağlığa yararlı birçok besin maddesi içermektedir. Ayrıca içeriğinde %7 oranında diyet lifi bulunan misutgaru tokluk hissi sağlamakta ve öğün öncesi veya öğün yerine alındığında düşük kalori alımı sağlamaktadır.

 

Misutgaru Zayıflatırmı?


Sağlıklı ve zayıf bir vücuda sahip olmanız için yapmanız gerekenler artık uzaklarda değil, uzakdoğunun mucize diyet gıda takviyesi ve dünyanın bir çok ülkesinde insanların çaresi olmuş Misutgaru artık Türkiyede.

Doğadan özenle toplanmış tahıllardan ve bitkilerden oluşan mucizenin sayesinde uzun süre tokluk hissine ve içerdiği besinlerin lifli yapısı sayesinde vücudumuzun yağlarından kurtulmasında etkili olan misutgaru ile tanışma zamanımız geldi. Gelişmiş ülkelerde kilo problemi yaşayan insanların sayısı ülkemize nazaran çok fazladır. Avrupa’da ve Amerika’da zayıflamak isteyen milyonlarca insanın en büyük yardımcısı kore mucizesi misutgaru ile zayıflamak düşündüğünüzden çok daha kolay olacak… Artık doğal besin kaynakları ile zayıflayacak ve herhangi bir yan etki yaşamaksızın istediğiniz bedene sahip olabileceksiniz.

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve kilo problemlerinizden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız, önerimiz; doğal yolla aldığınız kilolarınızı doğal gıdalar kullanarak vermenizdir.


Tamamen doğal, içinde hiç bir kimyasal ve özel katkı maddesi olmayan misutgaru ile çok daha sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğinizi ve güzel bir cilde sahip olacağınızı göreceksiniz.


Unutmayın ki vücudumuz kimyasallarla barışık değildir. Çevremizdeki, çalıştığımız ortamlardaki kimyasallara hatta mutfağımızdaki deterjanlara dahi hassas olan bedenimize zarar vermemeliyiz. Biz hasta değiliz sadece fazla kilolarımız var, bu kilolarımızdan kurtulmak isterken hasta olmak istemiyoruz. Besin uzmanları ve diyet uzmanları tarafından önerilen, gelişmiş ülkelerde insanlara kafelerde menüde sunulur derecede yayılmış misutgaru ile gereksiz zayıflama yöntemlerinden kurtulacaksınız.

Misutgaru İçeriği:

 • Kepekli Kahverengi Pirinç: Beslenme uzmanı Dr. Earl Mindell’ in ”İlaç Yiyecekler” isimli kitabı, kepekli kahverengi pirinçten şöyle söz etmektedir; Başta kanser olmak üzere, kalp krizi geçirmeye meyilli olan kişilerde kolesterolü ve felç risklerini Bağırsak ve sindirim sistemini düzenler.Kitaptaki en iyi on gıda arasında yer alan bu pirinç vücut metabolizmasını düzenlemesi ile aşırı yağ depolamayı engeller ve sindirim sırasında lifli yapısı ile kötü kolesterolün kana karışmasını önler. Toksinlerin vücuttan hızlı bir şekilde atılmasını sağladığı için cilt ve saçlarda daha güzel bir görünüm sağlar.
 • Mısır: Mısır tam bir vitamin deposudur. B1 vitamini, patotonik asit B5 vitamini, folat, niasin B3 vitamini ve C vitaminini de bol miktarda içermektedir. Mısır ayrıca diyetsel liflerin, fosfor ve magnezyum minerallerinin iyi bir kaynağıdır. Mısır, Yüksek Lifli Bir Gıdadır. Yapılan araştırmalar mısırın yüksek kolesterol seviyelerini düşürdüğü, kolon kanseri riskini azalttığı ve İrritabl bağırsak sendromunun bir kısım rahatasızlık verici semptomlarını hafiflettiği göstermiştir.Mısırda bulunan lif kan şekeri seviyelerini stabilize etmeye yardım eder. Cildi besler ve cilde parlaklık kazandırır.
 • Kore Yapışkan Pirinci: Başta Kore olmak üzere uzak doğuya has bu pirincin tarihi 2000 yıl öncelere dayanmaktadır. İçerdiği özel besinler sayesinde yağ asitlerine ve toksinlere tutunarak vücudun dengeli ve sağlıklı beslenmesine yardımcı olmaktadır. Midede,birlikte alındığı gıdaların hazmını düzenleyerek uzun süreli tokluk hissi sağlamakta ve rahat bir sindirime yardımcı olmaktadır.
 • Arpa: Arpa içerdiği etken maddeler sayesinde, saçların dökülmesini önler. Tırnaklarınızın güçlenmesini sağlar.Tüm vücuda dinçlik vererek aç kalmadan diyetlerinize uymanıza yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin kuvvetlendirir.Mükemmel bir lif kaynağıdır ve barındırdığı etken maddeler bir çok sindirim problemlerinin önlenmesinde büyük öneme sahiptir.
 • Siyah Pirinç: Besin değeri yüksek, demir açısından zengin bir tür pirinçtir. Bir teoriye göre eski dönemlerde besin içeriği ve az yetiştirilmesi nedeniyle Uzak doğuda hükümdarlar ve üst düzeyden kişilerden başkasının yemesi yasak olduğu için yasak pirinç adını da almıştır. Rengini veren doğal maddeler kana karıştıktan sonra cilt altına nüfus ederek cilt lekelerinin yok olmasını ve selülitlerin azalmasını sağlar.
 • Sorgum: Sorgum, hücrelerinde barındırdığı etken maddeler, kolesterolü düşürebilen fenolik bileşimler ve bitki sterolleri yardımı ile yağ hücrelerine nüfus ederek çözülmesini ve bağırsaklardan emilmeden vücuttan atılmasını sağlar. LDL kolesterol seviyesini düşürmede en etkili bitkidir ve kolesterol emilimini özelliği ile dünyaca ünlenmiştir.
 • Kabuksuz Pirinç: Kan şekeri düzeyini sabit tutar. Kanda kararlı şeker düzeyi ve dengeli bir enerji sağlar. Bu enerjiyle hareketlenen metabolizma sayesinde kilo almayı önler ve kilonuzu kontrol etmenize yardımcı olur. İçerdiği bitkisel vitamin ve mineraller vücut için gerekli günlük besin ihtiyacınızı karşılamada etkilidir.
 • Soya: Sindirim sisteminin çalıştırarak hazmı kolaylaştırır ve kabızlığı giderir. Bağışıklık sistemini güçlendirir.Vücudun ve zihnin yorgunluğunu giderir ve enerji verir. Soya kandaki kolesterolü düşürerek kalp ve damar hastalıklarından korunmaya yardımcı olur. Kandaki şeker oranını dengeleyen Soya, şeker hastalarına da yararlıdır. Sinirleri güçlendirir. İyileşme süresini kısaltır. Vücut gelişimini destekler. Östrojen hormonunun aşırı salgılanmasının oluşturacağı etkileri önleyerek rahim, meme ve kolon kanserine yakalanma riskini azaltır.

 

Misutgaru Faydaları Nelerdir?

 • Öğün öncesi acıkmaya başladığımız zaman misutgaru içilir. Daha sonra mideye inen misutgaru, midede boşlukları doldurur ve doygunluk hissi sağlar. Yemek yeme isteğini azaltır.
 • Bağırsaklarda vitamin ve mineraller emilir fakat yağları içeriğindeki lifler tutar ve yağ asitlerinin kana karışmadan vücuttan atılmasını sağlar. Kişi bu yolla zamanla sağlıklı olarak zayıflar.
 • Ayrıca içerdiği etken maddeler, cildi ve saçları güzelleştirir.
 • Zayıflamak için yaptığınız diyetlerinizde en önemli şey tok kalmak ve sağlığınızı olumsuz yönde etkilememektir.
 • Misutgaru'nun içerdiği bitkisel formül ara öğünlerinizde kullanmanızla birlikte sizlere tokluk hissi verecek ve kötü kolesterolü düşürmenize yardımcı olacaktır.
 • Yapmanız gereken tek şey ara öğünlerinizde tadı çok hoş olan bu ürünü kullanmak. İçerdiği bitkisel vitamin, protein ve mineraller ile cildinizin ve saçlarınızın ihtiyaç duyduğu yapıtaşlarının sağlanmasında, misutgaru başarılı bir kaynak olacaktır. Kullanmaya başladıktan en geç 2 hafta sonra cildinizdeki lekelerde azalmalar, gerginleşme ve parlaklık ile gözle görülür değişime şaşıracaksınız.
 • Uyku halinde vücudun kendini yenilemesi hızlanır. Misutgaru'nun uyku öncesinde kullanılmasıyla beraber, uyku halinde geçen zamanda gençleştirici etkisini gösterecektir.
 • Aynı zamanda saçlarınızın daha canlı ve daha parlak bir görünüm kazanması misutgaru ile hayal değil. Saçlarınızı kökten uca besler ve tararken dökülmeler dahil sağlıksız oluşumları engeller.

Misutgaru Nasıl Kullanılır?


Kullanımı: Öğünlerden önce veya öğün yerine tercihen bir bardak süte (meyve suyu, yoğurt , su da olabilir) 1 tatlı kaşığı misutgaru iyice karıştırılarak tüketilmesi önerilir.

 

 


Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu başlıklı bu makale 27-06-2011 tarihinden itibaren 90381 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu

Sayfayı Paylaş:

Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu için yapılmış yorumlar.
misutgaru kimler kullanabilir?
Yazan: özge yüksel - Adana
Puan:misutgaru kimler kullanabilir?

"merhabalar,benim 2 aylık bebegim var emziriyorum misutgaruyu kullanabilirmiyim ve 1 kutu kullanınca kaç kilo verilebiliyor ona göre alıcamm... cevap yazarsanız sevinirim"
  
Bu yorum 29-06-2011 15:03:23 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru ne kadar zayıflatır?
Yazan: oya pandır - İstanbul
Puan:misutgaru ne kadar zayıflatır?

"ben iki çocuk annesiyim yasım 24 hipotroid hastasıyım ilacınızdan almak istiyorum bana cevap yazarmısınız ve bir kutuyla kac kilo verebilirim kilom 99 "
  
Bu yorum 30-06-2011 13:45:57 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru satış noktaları
Yazan: numan torik - Yurt Dışı
Puan:misutgaru satış noktaları

"mrb ben bu ürünü(misutgaru)lübnan bulabılırmıyım,su an orda calısmaktayım"
  
Bu yorum 30-06-2011 17:16:05 tarihinde yazılmıştır...

Misutgaru tozu
Yazan: cansu bora - Bursa
Puan:Misutgaru tozu

"bu Misutgaru toz ürünü hamileler kullanabilirmi?"
  
Bu yorum 03-07-2011 00:27:08 tarihinde yazılmıştır...

1 kutu ile kaç kilo verilebiliyor?
Yazan: Dilek KARA - Trabzon
Puan:1 kutu ile kaç kilo verilebiliyor?

"merhabalar,ben 34 yaşındayım.9 aydır antideprasan hapları kullanıyorum şuan 225 mg efexor alıyorum.tabi bu 9 ay içerisinde çok fazla uyumaktan 8 -9 kilo aldım.uyku+hareketsizlik.aceba misutgara kullanabilir miyim bu ilaçları alırken bir zararı olurmu???ve 1 kutu ile kaç kilo verilebiliyor.bu sekiz kilom gidermi 1 kutu ile.lütfen cevap yazın.ona göre alıcagım."
  
Bu yorum 05-07-2011 00:55:49 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru kaç günlük
Yazan: Demet karabağ - İstanbul
Puan:misutgaru kaç günlük

"1 kutu ile kaç kilo verilebiliyor ve 1 kutu nekadar kululanılabiliyor kaç gün "
  
Bu yorum 05-07-2011 18:26:54 tarihinde yazılmıştır...

misutgarunun 1 kutusu kaç gün gidiyor?
Yazan: reyhan sayanoğlu - Kocaeli
Puan:misutgarunun 1 kutusu kaç gün gidiyor?

"ben misutgariyi kullanmak istiyorum ama,fiyatı biraz pahalı geldi.1 kutu kaç gün gidiyor?kaç ml.?ve 1 kutuda kaç kilo verebiliyoruz?bunları öğrenmek istiyorum.bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler..."
  
Bu yorum 07-07-2011 14:48:29 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru faydaları
Yazan: buket - Kocaeli
Puan:misutgaru faydaları

"misutgaru çok faydalı bir ürün hamile genç yaşlı gibi bir ayrım gerektirmeksizin.türkiyeye getiren firma yakınım olduğu için önerdi dinledim ve aldım.1hafta kullanımdan sonra ara vermek zorunda kaldım okulda sınav haftamdı ve yemek saatim uymuyordu.1 haftada 2 kilo verdim.1 ayda 8 kilo verdiriyor.onun haricinde saç ve cilt bakımında çok etkili çil ve güneş lekelerine de faydalı.yarım kalan kutuma tekrar başlıcam. bir kutu 1 ay gidiyor"
  
Bu yorum 07-07-2011 16:00:53 tarihinde yazılmıştır...

Misutgaru fiyatı
Yazan: tavşan kedi - Konya
Puan:Misutgaru fiyatı

"ben 12 yaşındayım.ve 65 kiloyum lütfen beni zayıflatın.ve bana bununla ilgili mesaj gönderin."
  
Bu yorum 07-07-2011 16:37:26 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru beni hiç etkilemedi
Yazan: cansu bora - Bursa
Puan:misutgaru beni hiç etkilemedi

"2 haftadır misatgaru kullanıyorum hiç kilo veremediği gibi karnımı dahada şişirdi "
  
Bu yorum 11-07-2011 01:42:29 tarihinde yazılmıştır...

misutgaruya inanmayın
Yazan: Sibel ÇETİN - Afyon
Puan:misutgaruya inanmayın

"Paranızı çöpe atmayın, kesinlikle kilo verdirmiyor ve sindirim sistemini altüst ediyor, ben 2 hafta sabah ve akşam öğün yerine kullandım gram vermedim...."
  
Bu yorum 14-07-2011 08:42:58 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru gerçekten doğru bir ürünmü
Yazan: Nehir - Ordu
Puan:misutgaru gerçekten doğru bir ürünmü

"Ben lahana kapsulde kullandım elma sirkeside içtim 5li çay setide kullandım diyette yaptım 15 kilo verdim 10 kilom daha var almak istiyorum ama güvenemiyorum yardımcı olun biz 7 arkadaşız ender saracın adı olduğu için bilgi için şimdiden teşekkürler:)"
  
Bu yorum 30-07-2011 11:14:43 tarihinde yazılmıştır...

MİSUTGARU NASIL?
Yazan: Kübra - Ankara
Puan:MİSUTGARU NASIL?

" HERKESİN BÜNYESİNE GÖRE DEĞİŞİYOR MU.? KİMİSİ KİLO VERDİĞİNİ SÖYLÜYOR.KİMİSİ HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİSİ OLMADIĞINI AKSİNE ŞİŞKİNLİK YAPTIĞINI SÖYLÜYOR. TAM ANLAMIYLA AKLIMA YATMADI.."
  
Bu yorum 06-08-2011 09:17:55 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru yorumlar
Yazan: ebru yaman - Antalya
Puan:misutgaru yorumlar

"arkadaşlar ürünü bugün aldım yarın başlıcam size detaylı olarak sonuca göre bilgilendircem bakalım ürün ne kadar yararlı......bu arada yorum yapan arkadaşlar lütfen doğru bir şekilde dürüst yorumlarla birbirimize yardımcı olalım.... sonuçta ürüne para veriyoruz.....haftaya sonuçlarla görüşmek üzere k.i.bakınnnnn.:)"
  
Bu yorum 07-09-2011 21:34:12 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru faydasız
Yazan: meltem - Ankara
Puan:misutgaru faydasız

"arkadaşlar ben de ender saraça güvenip aldım. 1 aydır kullanıyorum. gram veremedim. tamam bünye farklı ama bu kadar da olmazki! bide indirimli 2 kutu aldım. diğeri duruyor. çok üzgünüm. kullansam fayda etmiyor. kullanmasam duruyor para verdim. kilo verdiğini yazan herkes de firmanın adamı değil herhalde... kafam karıştı valla. sadece çok üzgünüm...."
  
Bu yorum 20-10-2011 11:20:57 tarihinde yazılmıştır...

misutgaru zararları
Yazan: ilknur büber - İstanbul
Puan:misutgaru zararları

"Troid hastasıyım ameliyat oldum ilaç kullanıyorum misutgaruyu kullanırsam bir zararı olur mu?"
  
Bu yorum 11-02-2012 17:41:45 tarihinde yazılmıştır...

atv esra erol misutgaru
Yazan: esra - Bayburt
Puan:atv esra erol misutgaru

"atv televizyon kanalında esra erol'un programında tanıtımı yapılan misutgaru tahıl tozunu nerden temin edebilirim? çok değişik ve etkili birşey sanırım."
  
Bu yorum 17-03-2012 11:19:14 tarihinde yazılmıştır...

Misutgaru Nedir? Misutgaru Zayıflatırmı? Ender Saraç Zayıflama Ürünü Misutgaru Tahıl Tozu Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.