reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Mezoterapi İle Zayıflama

Zayıflama Mezoterapi İle Zayıflama konusunu yazdır Mezoterapi İle Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 24-08-2011 tarihinde saat 14:58:11 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 20 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kilo vermek, zayıflamak için yapabileceğiniz bir çok zayıflama yöntemi vardır. Zayıflama yöntemleri arasında bazı yöntemler çok etkili ve kısa sürede sonuç verirken, bazı yöntemler uzun vadede olumlu sonuçlar vermektedir, bazı yöntemler ise maalesef geçici ve etkisi tatmin edici yöntemler değildir.

Kilo vermek adına yapılan spor, egzersiz, çeşitli diyet listeleri, sok diyetler, zayıflama hapları, liposuction, yağ alma ve daha bir çok zayıflama yönteminden söz edilebilir. Bu zayıflama yöntemlerinden son yıllarda en çok tercih edilenlerden biri de mezoterapi ile zayıflama yöntemidir.

Peki nedir mezoterapi yöntemi ile zayıflamak?


Mezoterapi ile zayıflama yöntemi, bölgesel zayıflama yöntemidir. Mezoterapi yöntemi ile problemli olan bölgelerinize, yağ parçalayıcı özelliği olan ilaçlar küçük bir iğne aracılığı ile enjekte edilir. Mezoterapi yöntemi ile vücudun sorunlu bölgesine enjekte edilen ilaçlar, direk o bölgedeki yağ hücrelerini parçalar ve kan dolaşımını hızlandırarak bu parçalanan yağ hücrelerinin dolaşıma katılara vücuttan atılmasını sağlar.

Mezoterapi ile zayıflama için kaç seans gerekir?


Mezoterapi ile zayıflama isterseniz, sizin vücudunuzda bulunan ve parçalanması gereken yağ oranlarına göre size özel mezoterapi seansları belirleniyor. Vücudunuzda bulunan yağ oranı, su oranı, kas oranı bir takım özel cihazlar ile ölçülüyor. Dışarıdan beden ölçüleriniz alınıyor. Elde edilen sonuçlara göre size uygulanacak mezoterapi yönteminin seansı ve uygulanacak ilaç oranı belirleniyor.
Zira mezoterapi ile zayıflama yönteminin seans sayısı, uygulanacak ilacın miktarı kişiden kişiye değişim göstermektedir. Bunun yanında ortalama bir seans sayılarına bakacak olursa, bölgesel yağlanmaların tedavisinde uygulanan tedavi sayısı 10 ila 15 seans sürmektedir. İlk 5-6 seans sonrası gözle görülür zayıflama elde edilmeye başlanır.

Mezoterapi ile zayıflama yöntemi kesin zayıflatır mı?


Hiçbir zayıflatma yöntemi yüzde yüz zayıflatmayı vaat edemez, ederse de mutlaka bundan kuşku duymalısınız. Mezoterapi ile zayıflama yönteminde yapılan seansların yanında uygulanması gereken diyet listeleri de verilirse ve kişi bu diyet listelerine sadık kalır, günde belli süre spor yaparsa mezoterapi yöntemiyle birlikte ciddi zayıflama sonuçlarına ulaşabilir.

Mezoterapi acı veren bir yöntem midir?


Mezoterapi ile zayıflama yönteminde vücuda verilen yağ yakıcı sıvılar, çok küçük bir iğne ile enjekte ediliyor. Bu iğnelerin ucu o kadar ufak ki, hissedeceğiniz sadece sinek ısırığı kadar bir acı.

Mezoterapi kimlere uygulanamaz?

Mezoterapi ile zayıflama yöntemi için bazı hastalıkları taşımıyor olmanız gerekir. Örneğin şeker hastalığı, diyabet hastalığı, kalp hastalığı, yüksek tansiyon hastalığı, enfeksiyon hastalığı olan kişiler için mezoterapi ile zayıflama yöntemi kullanılması çok uygun değildir.

Mezoterapi ile zayıflama yönteminde yaş sınır nedir?

Mezoterapi yönteminde belli bir yaş sınır olmamakla birlikte ergenlik dönemine girmiş 13 yaş üstü kişiler için uyguanabilmektedir.
Mezoterapi İle Zayıflama başlıklı bu makale 24-08-2011 tarihinden itibaren 20 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Mezoterapi İle Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Mezoterapi İle Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.