reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Metabolik Balans

Zayıflama Metabolik Balans konusunu yazdır Metabolik Balans konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 07-09-2011 tarihinde saat 15:12:13 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 76 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Hollywood yıldızlarının yeni bir zayıflama yöntemi ortalığı kasıp kavuruyor. Aralarında Beyonce Knowles, Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez ve Jessica Simpson’ın da bulunduğu birçok yıldız, bu kişiye özel diyet programı sayesinde ideal kilolarına ulaştı.

Metabolik balans ile zayıflamaAmaç diyet yaparak zayıflama değil. Daha ziyade kilo düzenleyici bir metabolizma programı. Bu zayıflama yönteminin çıkışı Almanya. Kilo almak isteyenler tarafından da uygulanabilen metod, kişinin ihtiyacı olan besinleri alması esasına dayanıyor. Günde az ve sık sık değil üç öğün beslenmeyi amaçlayan metabolik balansta; tek tip protein tüketilmesi önem taşıyor.

En yeni zayıflama yöntemi olarak duyurulan bu yöntemde kişinin en az 2litre su içmesi ve günde 8 saat uyuması gerekiyor. Öğünlerin arasında 5 saatlik molalar verdiren metabolik balansın beslenme programında; akşam saat 21.00′den sonra kesinlikle bir şey tüketilmiyor. Yöntem, toplam 4 aşamalık programlardan oluşuyor.

Uzmanlar “Metabolik Balans” la zayıflama yolunu seçenler arasında epilepsi hastaları ile böbrek rahatsızlığı olan kişilerin olmaması gerektiğini belirtiyorlar.


Metabolik Balans başlıklı bu makale 07-09-2011 tarihinden itibaren 76 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Metabolik Balans

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Metabolik Balans Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.