reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama

Zayıflama Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama konusunu yazdır Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 08-10-2009 tarihinde saat 16:10:18 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6253 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Liposuction diyet ve egzersizle zayıflamayı başaramayan, ideal vücut yapısına kavuşamayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Ancak bu yönteme başvurmadan önce, mutlaka doktor kontrolünde bir diyet ve egzersiz programından geçmelisiniz.

Liposuction, vücudun belli bölgelerinde birikmiş olan yağ dokularının, küçük bir delikten bir kanül kullanılarak vakum ile dışarı atılması yöntemidir. Bazı durumlarda narkoz bile almadan yapılabiliyor. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta şu, liposuction zayıflama operasyonu değil. Diyet ve egzersizin sonuç vermediği bölgelerde liposuction kullanılabiliyor. Tamamen bir incelme liposuctionla mümkün olmuyor. Bu operasyonla sadece, vücudun yüzde 4-5 oranındaki yağ alınabiliyor.

Liposuction yaptırmadan önce uzman bir doktorla detaylı bir görüşme yapmanız gerekli. Uygulamanın başında, yağ alınacak bölgeye özel solisyonlar enjekte ediliyor. Bunun amacı, ameliyat sırasında kan kaybı olmasını önlemek ve ağrı hissini azaltmak. Profesyonel bir el tarafından yapılan liposuction sonrasında ciddi bir ağrı yaşanmıyor. Hissedilen ağrılar da ağrı kesicilerle giderilebilecek kadar düşük oluyor.

Liposuction vücut hatlarında kalıcı bir düzelme sağlıyor. Vücut yapınız olarak kabul ettiğiniz ve hiç düzelmeyeceğini düşündüğünüz, sizi psikolojik olarak rahatsız eden ve egzersizlerle düzeltemediğiniz görünümünüz, liposuction sayesinde yeni bir şekil kazanıyor.

Ergenlik yaşını geçmiş, hastalığı olmayan kişilere rahatlıkla uygulanabiliyor. Özellikle cildinde çatlak, sarkma gibi problemler olmayanlar için daha uygun bir yöntem. Aşırı kiloluların ise, bu yöntemle zayıflaması mümkün değil.
 

Liposuction Uygulanabilen Bölgeler:

 • Bacakların iç ve arka yüzleri
 • Sırttaki yağ dokusunun fazlalıkları
 • Boyun bölgesi
 • Baldırlar ve ayak bilekleri
 • Kolların alt konturları
 • Bel altı bölgesi
 • Karın bölgesi
 • Yüz bölgesi
 • Meme çevresi
 • Diz kapağı çevresindeki yağ birikintileri
 
Kaynak : Msn

Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama başlıklı bu makale 08-10-2009 tarihinden itibaren 6253 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama için yapılmış yorumlar.
liposuction fiyatları
Yazan: sara - Balıkesir
Puan:liposuction fiyatları

"iyi güzel açıklamışsınız da liposuction fiyatları ne kadar bilgi verir misiniz?"
  
Bu yorum 09-10-2009 00:02:40 tarihinde yazılmıştır...

Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı ile Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.