reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Lipoliz

Zayıflama Lipoliz konusunu yazdır Lipoliz konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 01-08-2011 tarihinde saat 14:07:48 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 132 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


LİPOLİZ

1995 yılında Brezilya’da başlayan Lipoliz, bir süredir Avrupa’da ve ABD’de büyük ilgi gören bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Yağ hücrelerindeki zarların geçirgenliklerini değiştirerek, yağ hücrelerinin tamamen deforme edilip ortadan kaldırılması ya da hücre zarının geçirgenliğini artırarak yağ içeriğinin dışarıya çıkartılması ile ilgili bir mekanizmadır. Bu nedenle hücre duvarındaki değişiklik ve erimeler açısından Liposuction’a benzer bir etki göstermektedir. Lipoliz seans sayıları ve aralıkları konusunda değişik yöntemler mevcuttur. Bazen seans araları kısa tutularak (2-4 hafta) ortalama 4-8 seans uygulanabilirken, bazen 5 seansta verilecek toplam ilaç konsantre hale getirilerek daha az seansta işlem tamamlanmaktadır (2 ayda bir uygulama). Her seansta, problemin yoğunluğuna göre değişmekle birlikte, uygulanan bölgelerde ortalama 1 ile 4 cm arasında incelme görülür.

En etkili sonuçlar karın,mide, popo, popo üstü, gıdı, göz altı torbasından başlayarak, basen ve bacakların iç kısımlarında kendini gösterir.

Liposuction’dan farkı Liposuction, yağları vakum ile dışarı alma yöntemiyken, Lipoliz yağları ilaçla eritme yöntemidir. Bölgeye göre değişmekle beraber sonuçları Liposuction kadar olmasa da Lipoliz yöntemi, cerrahi operasyon istemeyen ve yoğun iş temposu içinde operasyon için vakit ayıramayan ya da büyük değişiklikler istemeyen kişiler için uygun bir tedavidir.
Lipoliz başlıklı bu makale 01-08-2011 tarihinden itibaren 132 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Lipoliz

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Lipoliz Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.