reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Karın Nasıl Eritilir?

Zayıflama Karın Nasıl Eritilir? konusunu yazdır Karın Nasıl Eritilir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-07-2011 tarihinde saat 22:03:22 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 439 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Karın nasıl eritilir sorusunun cevabı Göbekteki yağlanmalar ve karnın genişlemesi özellikle kadınlar için büyük sorun.Karın yağlarını eritmek, göbek yağlarından kurtulma Doğum , hormonal bozukluklar , yemek yeme üzerine yapılan yanlışlar ve düzensiz beslenme gibi sebepler karın bölgesinde genişleme sağlar ve zamanla hastalık haline gelir. Siz de göbeğinizden bir an önce kurtulmak istiyorsanız işte tavsiyelerimiz :

Yapmanız gereken en önemli şey egzersiz ; Karın Nasıl eritilir sorusunun cevabı

 • Göbek eritme egzersizlerinin en iyisi mekik hareketleridir. Elleriniz başınızın altında ve sırtüstü uzanarak 50 kez yapacağınız mekik hareketi üst karın kaslarınızı harekete geçirir.
 • İki bacağınızı yerden kaldırıp bisiklet çevirir gibi hareket yapmak ise alt çalıştırır. Bu hareketlerle karın kaslarınız kuvvetlenir, bel ağrılarınız azalır , fıtık oluşumu engellenir ve en önemlisi aktif hale gelen bu kasların üzerinde yağ birikimi oluşmaz. Her gün yapacağınız bu iki hareketle sağlığınıza çok şey katmış olursunuz.
 • Enseye bir sopa konularak sağa ve sola dönülerek yapılan bir başka hareketle ise yan karın kaslarınızı çalıştırır ve göbeğinizin erimesine yardımcı olursunuz.
 • Ağırlık hareketleri de yağlarınızı eritmeye yardımcı olur. Ağırlık dambbell’ınız yoksa 2 dolu küçük su şişesini elinize alarak ayakta belinizi sağa ve sola bükerek eğilin.
 • Göbek yağlarından kurtulmak amacıyla egzersizlerin yanı sıra beslenmenize de dikkat etmelisiniz.
 • İşe önce az yemekten başlayın. Her şeyden ama azar azar yiyin. Az ve sık yemek göbek ve karnınızda depolanan yağları yakar.
 • Akşam yemeklerinizi sebze menülerinden oluşturun.
 • Şeker tüketiminden uzak durun. Şeker ihtiyacınızı meyvelerden sağlayın.
 • Unlu gıdalar ve hamur işlerini hayatınızdan çıkarın.

Göbek yağlarından kurtulmak için Egzersizlerinizi sabah kahvaltıdan önce yaparsanız bu , depoladığınız yağı eritecek. Akşam yemeği sonrasında yaparsanız ise gün boyunca vücudunuzda bulunan şekeri eritecek ve uyurken yağ depolarını yakmaya başlayacak. Yani günde 2 kez mutlaka egzersiz yapmalısınız.

Karın eritmede İp atlamakta göbek yağlarını eritmede etkili bir yöntemdir. Günde 10-15 dk. ip atlarsanız 100 kaloriden fazla harcarsınız. Kalori yakmanın ve metabolizma çalıştırmanın bir yolu da ip atlamaktır. Amaaan deyip geçmeyin , deneyin.


Karın Nasıl Eritilir? başlıklı bu makale 13-07-2011 tarihinden itibaren 439 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Karın Nasıl Eritilir?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Karın Nasıl Eritilir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.