reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Karın Bölgesinde Yağlanma

Zayıflama Karın Bölgesinde Yağlanma konusunu yazdır Karın Bölgesinde Yağlanma konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 15:33:59 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 33 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ne kadar zayıflarsak zayıflayalım karın bölgemizdeki yağlanma geçmedi mi? Hatta zayıflama bir yana sarkma mı oluştu?
Bel ölçüsü olarak tabir edilen ,kadınların 80 cm erkeklerin de 94 cm in üzerine çıkması demek karın bölgesinde ciddi yağlanma var demektir. Çeşitli nedenleri olmakla birlikte en bilinen nedenleri hareketsiz yaşam, dengesiz beslenme ve genetik faktörlerdir.

Göbek bölgesinde yağ

Zayıflamada yapılan en büyük hata yanlış diyetler uygulamaktır. Hiç bir diyet yoktur ki direk bölgesele çalışsın. Ancak yaptığımız diyet kalorimizi azaltıyorsa zaten harcanması gereken enerji yağ depolarını kullanmaya başlayacaktır. Özellikle kilo verme sürecindeki bayanların en büyük korkusu yüzümden kilo verir miyim? Hayır yağlar en çok nerdeyse vücut onları kullanacaktır. Sonuçta zayıflama sürecindeki kişilerin zayıflamak için yaptığı en doğru yöntem kaloriyi azaltmaları ve düzenli spordur. Bu en basiti ile yürüyüştür. Hergün yapacağınız 20 dakikalık yürüyüş size kaslarınızın güçlenmesi olarak geri dönecektir. Tabii burada konumuz karın bölgesi zayıflaması.

Kesinlikle bölgesel anlamda karın kaslarını çalıştıracak hareketler yapmanız gerekir. Çünkü yağlar giderken siz hareket yapmazsanız oradaki kaslarda güçlenmediği için karın bölgesinde sarkma olabilir. Zayıflama isteğimiz kabusa dönüşebilir. Bu yüzden zayıflama isteği içersindeyken, zayıflama programının sistemli seçilmesi ve hedefe ulaşmak için vücudunuzu çok iyi tanıyarak zayıflama ve kilo verme üzerine gitmelisiniz.


Karın Bölgesinde Yağlanma başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 33 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Karın Bölgesinde Yağlanma

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Karın Bölgesinde Yağlanma Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.