reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Karboksiterapi

Zayıflama Karboksiterapi konusunu yazdır Karboksiterapi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 01-08-2011 tarihinde saat 14:16:32 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 152 defa okunmuştur...


Sponsorlu:Deri içi ve deri altına özel bir cihazla doğrudan saf karbondioksit gazı verilmesi yöntemidir. İlk olarak 1932 yılında Fransa’da tıkanan atar damar hastalıklarının tedavisinde kullanılmış olan Karboksiterapi, 1993 yılından itibaren de bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanmaktadır. Bu yöntemde problemli vücut bölgelerine çok ince uçlu iğne ile belirli dozlarda periyodik bir şekilde CO2 (karbondioksit) gazı enjekte edilerek vücuttaki oksijenizasyon dolayısıyla da Lipoliz olayı artırılır. Bunun sonucunda da damarlarda genişleme, bölgeye giden kan akışında hızlanma, kollogen, elastin sentezinde hızlanma meydana gelir. Karbondioksit, oksijene göre 20 kat daha hızlı dağılan bir gaz olduğu için uygulama sonrası bölgeye çevre dokulardan daha fazla oksijen gelir ve dolaşım hızlanır. Karbondioksit hızla uzaklaştırılır ve yağ yakımı artar.

Karboksiterapi, bölgesel incelmenin yanı sıra selülit ve liposuction sonrası toparlanmalarda, yüz ve çene altı kırışıklıkları, cilt çatlağı ve skar doku tedavilerinde de kullanılır.


Karboksiterapi başlıklı bu makale 01-08-2011 tarihinden itibaren 152 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Karboksiterapi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Karboksiterapi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.