reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Hypoxi Training ile Kimler Bölgesel Zayıflayabilir?

Zayıflama Hypoxi Training ile Kimler Bölgesel Zayıflayabilir? konusunu yazdır Hypoxi Training ile Kimler Bölgesel Zayıflayabilir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-06-2010 tarihinde saat 13:25:03 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1540 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Hypoxi training cihazı yani hypoxi terapi yöntemi ile tedavi olmak için herhangi bir yaş ve kilo aralığı zorunluluğu yoktur. gerek kadın gerekse erkek her yaştan kişi hipoksis eansına girebilir ve fazla bölgesel kilolarından kurtulabilir. Hypoxi seansları, kalça eritme hareketleri, basen eritme hareketleri, baldır eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri, simit eritme hareketleri yerine geçen özel bir tedavi metodudur. Hypoxi terapi ile kan dolaşımı canlanır, toplar damarlar ve lenf sistemi aktive edilerek metabolizma hızı bölgesel zayıflama istenen bölgelerde hızlandırılmış olur.

Hypoxi Training ile Kimler Bölgesel Zayıflayabilir? başlıklı bu makale 14-06-2010 tarihinden itibaren 1540 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Hypoxi Training ile Kimler Bölgesel Zayıflayabilir?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Hypoxi Training ile Kimler Bölgesel Zayıflayabilir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.