reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Hypoxi Training Bölgesel İncelme ve Zayıflama Yöntemi

Zayıflama Hypoxi Training Bölgesel İncelme ve Zayıflama Yöntemi konusunu yazdır Hypoxi Training Bölgesel İncelme ve Zayıflama Yöntemi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-06-2010 tarihinde saat 13:21:23 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1840 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Hypoxi training bölgesel incelme ve zayıflama yöntemi, tamamen acısız ve ameliyat yarasız bir kalıcı zayıflama sağlamak isteyenlerin imdadına koşan Avustralya patentli bir bölgesel zayıflama aletidir. Bu alet bir kapsül ve kabine benzemekte ve içerisine konulan kişinin sadece baş kısmını dışarıda bırakmaktadır. Bölgesel zayıflama için hedeflenen karın, göbek, sırt ve bel yağlarını eritmek için daha çok üst kısımlara bir tür vakum etkisi ile masaj tedavisi uygulanmakta ve hasta da bu zaman zarfında kabin içerisinde bulunan egzersiz aletleri ile koşu yada bisiklet sürme egzersizi uygulamaktadır.

Hypoxi Training Bölgesel İncelme ve Zayıflama Yöntemi başlıklı bu makale 14-06-2010 tarihinden itibaren 1840 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Hypoxi Training Bölgesel İncelme ve Zayıflama Yöntemi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Hypoxi Training Bölgesel İncelme ve Zayıflama Yöntemi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.