reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Hypoxi Training Bölgesel Zayıflama Yöntemi Fiyatları

Zayıflama Hypoxi Training Bölgesel Zayıflama Yöntemi Fiyatları konusunu yazdır Hypoxi Training Bölgesel Zayıflama Yöntemi Fiyatları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-06-2010 tarihinde saat 13:26:51 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6698 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ülkemizdeki hypoxi (hipoksi) yağ yakma ve bölgesel incelme seans ücretleri yurt dışında 70 dolar ile 100 dolar aradı bir ücret alınıyor. Seanslar haftada 3 kez 30 dakikalık sürelerle uygulanıyor ve 6 – 10 haftalık bir bölgesel zayıflama kürü sonunda kadınlarda 10 kilo erkeklerde 20 kiloya kadar zayıflama olanağı mümkün olabiliyor. Hypoxi training aletleri ülkemizde henüz pek yaygın değil. Aslında zayıflama merkezleri içerisinde uyanık davrananlar bu aletleri ülkemize ve büyük şehirlere ilk sokanlar gerçekten iyi para kazanma olanağı sağlayacaklar. Hypoxi training cihazları içerisinde bulunan vakum mekanizması çalıştığında kişilerin hareketli olması isteniyor ve koşu bandı benzeri bir alete sahip olan kapsül içerisinde egzersiz yapması gerekiyor. Bunun nedeni değişken vakum uygulamasının etkisini daha fazla göstermesini sağlamak. Bu süreçte bölgesel zayıflama hedeflenen bölgedeki yağlar erimeye başlıyor ve vücuttan dolaşım sistemi vasıtasıyla atılıyor.

Hypoxi Training Bölgesel Zayıflama Yöntemi Fiyatları başlıklı bu makale 14-06-2010 tarihinden itibaren 6698 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Hypoxi Training Bölgesel Zayıflama Yöntemi Fiyatları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Hypoxi Training Bölgesel Zayıflama Yöntemi Fiyatları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.