reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Guarana Hapı

Zayıflama Guarana Hapı konusunu yazdır Guarana Hapı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 16-03-2012 tarihinde saat 11:59:04 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 0 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Guarana Hapı Nedir?

Guarana dünyada sadece Brezilyanın amazon bölgesinde yetiştirilen bir bitkidir. Bu bölgelerde yerliler bu meyveyi suda eriterek enerji içeceği olarakta kullanmaktadırlar. Guarana vücuttaki yağların eriterek enerjiye dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanında uyarıcı etkisi ile gün boyu zinde kalmanız için siz destek olan bu bitki ile vücudun tembellikten kurtulmasını sağlar.


Guarana İçeriği oturduğunuz yerden kilo verebilmeniz için tasarlanmış, vücuttaki yağlanan, bel, basen, göbek bölgelerindeki yağlanmaların yakılarak enerjiye dönüştürülmesinde büyük rol oynaması gibi etkenler ile sağlık bir şekilde kilonuzu kontrol edebilmeniz için yardımcı bir besintakviyesidir.

Guarana %100 doğal içeriği sayesinde gün içerisinde spor yapmadan sizi sağlıklı bir şekilde zayıflamaya davet ettiği gibi gün boyu enerjinizi korumanıza yardımcı besin takviyesidir.

Amerika ve Avrupa’da bir çok insanın tercih ettiği Guarana şimdi size çok yakın!

 

Guarana Hapı İçeriği;

Guarana : Daha öncede bahsettiğimiz gibi bu meyve vücuttaki yağlı bölgelerde yağın yakılarak enerjiye dönüşmesinde rol oynamaktadır. Bu formülde büyük gücü guaranadan alarak gün içerisinde ki düşmeyen enerjinize destek olması için formülüze edilmiştir.

Yeşil Çay : Bilindiği gibi zayıflamak için kullanılan yeşil çay ile hem sağlıklı bir şekilde kontrol sağlar bunun yanında metabolizmanızın çalışma hızını dengelemenize yardımcı bir bitki olduğu söylenmektedir.

L-Karnitin : L-carnitin bilindiği gibi yağların daha hızlı bir şekilde yakılması için etkili bir maddedir formülün içeriğinde ki l-carnitin ile yağların daha hızlı yakılmasına yardımcı olması amacı ile formülüze edilmiştir.

Krom : Karbonhidratlara karşı aşırı iştah açılmasını önleyici olduğu gibi insülin etkisini aktive ederek hücrelerin glikoz kullanımını arttırmaya, yağ dokusunu azaltmaya, kas dokularının daha sağlam olması ve artmasına yardımcı bir maddedir. Bunun yanında bu mucize maddenin yaşlanmanın verdiği etkilerin azalması ve kemik erimesinin daha da az seviyeye indirmesinde yardımcı olduğu ortadadır.

Meyan Kökü : Güçlü bir antioksidan olarak bilinen meyan kökü metabolizmanında çalışma hızını dengeleyerek sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmanıza destek sağlamaktadır.

Guarana Hapı Nasıl Kullanılır?

 
Guaranayı günde 1 defa sabahları kahvaltıdan en az yarım saat önce bir bardak su ile alınması uygun görülmektedir.

İçeriğinde 30 kapsül bulunmaktadır. 30 gün boyunca günde 1 defa kullanılmalı ve aynı saatlerde kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Eğer bir şişeden fazla kullanacaksanız iki şişe arasında mutlaka 4-5 günlük bir ara vermeniz vücudun ilk etkilerini tam olarak benimsemesi için bu önemli bir unsurdur.

Tabiki kullandığınız süre boyunca metabolizmanızın çalışma şeklininin düzenlenmesinde ve kilonuzu kontrol edebilme gücüne yardımcı bir içeriğe sahip olmasına rağmen ilk kullanım günlerinde ürün etkisini gösterene kadar mutlaka yediklerinize dikkat etmelisiniz. Unutmayın ki karar verdikten sonra size ürün daha çok faydalı olacaktır.

Guarana Hapı Zararları:

Guarana doğal içeriğe sahip olmasından dolayı bu güne kadar herhangi bir yan etki teşhisi ile karşılaşılmamıştır. Ancak içeriğinde bulunan maddelerden dolayı aşağıda belirtilen maddeleri taşıyan kişilerin kullanmalarını önermiyor, doktorlarına danışmadan kullanıma başlamamalarını öneriyoruz.

Guarana Zayıflama Hapını Kimler kullanamaz?

 • Kalp Hastaları
 • Yüksek Tansiyon Hastalari
 • Mide Rahatsizligi olan kisiler
 • Seker Hastalari
 • Karaciger Böbrek Yetmezligi olan kisiler
 • Troid Hastalari
 • Hamileler
 • Emziren Anneler

 

Guarana Hapı Faydaları

 • Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye,
 • İştahınızı kontrol altına almanıza ve metabolizmanızın çalışma şeklinin düzelmesine
 • Yağların daha hızlı yakılması ve göbek, bel ve basen gibi hareketsiz bölgelerin daha kolay kilo verimi için gerekli olan alt yapıyı hazırlamanıza
 • Karbonhidratların bloke olmasına
 • Yakılan yağları direk enerjiye dönüştürerek kilo verme esnasında zayıf ve güçsüz düşmenizin önüne geçilmesine
 • Ayrıca içeriği ile birlikte enerjiye dönüşmesine yardımcı olduğu yağlar sayesinde gün boyu zinde kalmanız için
 • Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,
 • Tatlıya olan iştahın kesilmesine,
 • Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,
 • Vücuttaki birikintileri eritmeye,
 • İçerdiği doğal asitler ve enzimlerle kanın daha sağlıklı ve ince akmasına,
 • Alkollü içki tüketme isteğini azaltmaya, yardımcı %100 doğal bir besin takviyesidir.

 


Guarana Hapı başlıklı bu makale 16-03-2012 tarihinden itibaren 0 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Guarana Hapı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Guarana Hapı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.