reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay

Zayıflama Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay konusunu yazdır Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 22-05-2010 tarihinde saat 18:29:45 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3781 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Metabolizmayı hızlandırmaya destek olan yöntemlerden biri sıvı alımıdır. Gerek metabolizmanın yavaşlamaması gerek vücut çalışma sistemlerinin (sindirim, solunum, dolaşım gibi) düzenli çalışması için günlük 2-2,5 litre sıvı alınması gerekir.Alınması gereken bu sıvı ihtiyacı; yazın serin veya çok fazla soğuk olmayan su, şekersiz buzlu çay şeklinde alırken, serin havalarda veya kışın sıcak su, yeşil çay, bitki çayları ile karşılanmalı.

Metabolizmanın sağlıklı çalışması için sıvı alımını karşılarken aynı zamanda hızını da artırarak kilo vermeye yardımcı olacak bir çay tarifi verelim istedik. Bu çayı içerek metabolizmanızı hızlandırın.

Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay

 • Bir bardak iyi kalite su
 • Bir tepeleme dolu çay kaşığı mate
 • Bir tepeleme dolu çay kaşığı yeşil çay
 • 2-3 adet kakulenin çekirdekleri
 • Yarım çay kaşığı kırmızı pul biber
 • Yarım çay kaşığı iri rendelenmiş zencefil

Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay Hazırlanışı:


 • Bütün malzemeleri kaynamakta olan bir bardak su içerisine koyun ve sadece 1 dakika kadar fokurdatın. Ocaktan indirin ve 3-4 dakika kadar demlendirin. İçerken içine bir dilim limon ilave edin.
 • Şeker veya tatlandırıcı kullanmayın.
Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay kullanımı: Bu çayı günde 2 kere hazırlayıp sabah ve akşam (şekersiz olarak) içebilirsiniz.

Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay başlıklı bu makale 22-05-2010 tarihinden itibaren 3781 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ender Saraç Metabolizma Hızlandırıcı Çay Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.