reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Elma Krom Kapsülü Apple Chromium

Zayıflama Elma Krom Kapsülü Apple Chromium konusunu yazdır Elma Krom Kapsülü Apple Chromium konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Elma Krom   
Bu makale 16-06-2009 tarihinde saat 13:51:40 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 10187 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Elma Krom Kapsülü Apple & Chromium

Avrupa'da Satış Rekorları kıran Apple & Chromium Artık Türkiyede !
 

Apple & Chrome (Elma Krom Kapsülü) kan şekerinin düşmesini engelleyererek açlık hissetmemenize yardımcı olur.
 
Elma, meyveler arasında en sağlıklı olanlarından biridir. Atalarımızın söylediği gibi; "Günde bir elma, doktoru evden uzak tutar" İçerdiği vitaminler ve potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi mineraller sayesinde, hastalıklara karşı daha dirençli olmamıza yardımcı olur. Elmanın bu özelliklerini bütünüyle içeren elma sirkesi ise besinlerin verimli kullanılmasına, metabolizmanın sağlıklı işlemesine ve vücudun asit alkali dengesinin korunmasına yardımcı olur.
 
Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak besinler içerisindeki kalorileri kısa sürede yakmanızı sağlayan elma sirkesi, kilo vermeye de yardımcı olur.
 
Apple&Chromium, elma ve krom kapsülü sıvı elma sirkesine kıyasla kullanıma daha uygundur, özellikle de elma sirkesinin asitli tadını sevmiyorsanız
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium İçeriği 

Apple Chromium, içeriğinde elma şırası sirkesi ekstraktı, krom, b vitaminleri ve soya lesitin bulunan, bitkisel bir gıda takviyesidir.
 
Ürün İçeriği: Elma şırası sirkesi ekstraktı (7), krom pikolinat (12), soya lesitin, vitamin B3, vitamin B5, çinko, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B11, vitamin B12, yardımcı madde (ayçiçeği yağı), boyar madde, emulsifiye (gliserin), su, koyulaştırıcı (balmumu), balık jelatini.
 
Elma Şırası Sirkesi ekstraktı; Kalsiyum, Fluor, Potasyum, Magnezyum, Sodyum, Fosfor, Silisyum, A vitamini, Beta-Karotin, B1,B2 ve B6 vitaminleri, C Vitamini, Sirke Asitleri, meyve asitleri, pektin, doğal aroma maddelerini içermektedir
 
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium

 
Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayatî bir mineral olan krom, glikoz   metabolizmasıyla etkileşir ve insülinin uygun kullanımıyla kan şekeri düzeylerinin sabit kalmasını sağlamaya yardımcı olur.  Böylece hem diyabetiklerde hem de hipoglisemisi olanlarda kullanımı yararlı olabilir. Krom, vücut tarafından en iyi, "krom pikolinat " olarak adlandırılan formda alındığında emilir. Bu formu, kandaki kolesterol ve glikoz düzeylerini de çok iyi kontrol edebilmektedir. Yağ kaybını artırarak, yağsız kas kitlesi artışı sağlamaya, osteoporozla savaşta ve ömrü uzatmaya yardımcı olur.
 
Krom, vücutta şeker (glikoz) kullanılması için gereklidir. Şeker hastalarına 15 gün ile 4-5 ay arasında günde 180–300 mikrogram krom verilince şeker hastalarının yaklaşık yarısında, şeker kullanılmasını daha iyi duruma geldiği gözlemlenmiştir. Kan şekerinin kullanılmasında düzelme, insulin hormonunun etkinliğinin artması demektir.  İnsülinin etkinliği artarsa, insülinin salgılanma yeri olan pankreasta, lüzumsuz derecede yüksek insulin salgılanmasına gereksinim azalır.
 
İnsülin salgılanmasında azalma, iştahın azalması, dolayısıyla vücutta yağ depolanmasının azalması demektir. Bu da kilo vermenin kolaylaşmasına yardımcı olur. Şişmanlığın önde gelen sebeplerinden birisi insuline karşı dirençtir. Krom kullanılması insulin direncini azaltarak gereksiz derecede fazla olan insulin salgılanmasını normale döndürmeye yardımcı olur.
 
Kan şekerinin düşmesini engelleyen Apple & Chrome ( Elma Krom Kapsülleri ) sayesinde açlık hissetmezsiniz
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium Etkisi

 
Apple & Chromium, Vitamin B, Soya Lesitin
 

 • Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye,
 • Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,
 • Tatlıya olan iştahın kesilmesine,
 • İçeriğindeki B komplex vitaminleri ile, daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmanıza,
 • Diyabetiklerde kan şekeri ayarını düzenlemeye,
 • LDL-kolesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kolesterolü yükseltmeye,
 • Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,
 • Vücuttaki birikintileri eritmeye,
 • İçerdiği doğal asitler ve enzimlerle kanın daha sağlıklı ve ince akmasına,
 • Kadınlarda adet ağrılarının giderilmesine,
 • Alkollü içki tüketme isteğini azaltmaya,  yardımcı olur.

 

Chrome (Krom)'un Etkisi

 
 • Karbonhidratlara karşı aşırı iştahı kontrol altına almaya,
 • İnsülinin etkisini aktive ederek, hücrelerin glikoz kullanımını artırmaya, yağ dokusunu azaltmaya, kas dokularının daha sağlam ve daha sıkı olmasına,
 • Kemik erimesini ve yaşlanmanın etkilerini azaltmaya,
 • Vücuttaki yağ kitlesini azaltıp kas kitlesini artırarak, vücut hatlarının daha düzgün görünmesine ve kas yapmaya, yardımcı olur.

 

Soya Lesitinin Etkisi

 
 • Vücuda giren yağların depolanmadan yok edilmesine ve vücuttaki mevcut yağları eritme özelliği sayesinde kilo vermede %100 kanıtlanmış bitkisel elma & krom formülü,
 • Kronik yorgunluk sendromuna ve zarar gören karaciğer hücrelerinin onarımına yardımcı olur,
 • Yaşlanma etkilerini azaltmaya (Anti-Aging), kolesterol seviyesini düşürür,
 • İnsülin (şeker) ihtiyacının karşılanması isteğini azaltır.
 

B Vitaminlerinin Etkisi

Diyetlerin en büyük desteğidir. Sinir sistemini ve bağışıklık sistemini güçlendirerek bitkinliği giderdiği, sinir siteminin çalışmasına, yağlı asitlerin metabolizmasına, kırmızı kan hücrelerinin olgunlaşmasında önemli rol oynadığı literatürlerde kayıtlıdır.
 
B1 vitamini, vücudun glikozdan oluşan enerjiyi kullanmasını sağlamaya, B1, B2 ve B12 vitaminleri enerji üretimine yardımcı olur.
 
B6 karaciğerin östrojeni kullanmasına, hormon seviyelerinin normalleşmesine yardımcı olur ve kendimizi keyifli hissetmemizi sağlayan serotonin üretimini kolaylaştırmaya yardımcı olur.
 

Elma Şırası Sirkesi Ekstraktı;

 
 • İnsan metabolizmasını daha hızlı çalıştırarak besinler içerisindeki kalorinin çok kısa sürede yakılmasına sebep olur,
 • Kalsiyumun vücutta daha verimli kullanılmasını sağlar,
 • Uzun süre kullandığında, kemik ve eklemlerinizi güçlendirir ve eklem sorunlarının (ağrılar) geçmesine yardımcı olur,
 • Yüksek tansiyon riskini ortadan kaldırır,
 • Elmanın özü olan asetik asit nişasta emilimini azaltır ve dolayısıyla mide boşalmasını geciktirir,
 • Asidik yapısından dolayı ve içerdiği enzimlere bağlı olarak hızlı yağ yakımına destek olarak kilo vermeye, yardımcı olur.

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium Yan Etkisi

 
Apple&Chromium, %100 bitkisel olduğundan şimdiye kadar herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.  
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium'un Yan Etkileri Nelerdir?

 
Günlük olarak 50 - 300mcg takviyede, kromun herhangi bir toksisiteye neden olduğu görülmemiştir.
 
Elma Krom İçin Önerilen Günlük Doz : 50-200mcg arasıdır.
 
Krom takviyeleri diyabet hastaları için insülinin etkilerini geliştirebilir ve muhtemelen hipoglisemiye götürebilir, bu nedenle diyabet hastası kişilerin bir krom takviyesi almadan önce doktorlarına danışmalarını önerilir
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium Nasıl Kullanılır?

 
Elma Krom; bol su ile sabahları aç karnına 1 tane alınır. Önerilen doz aşılmamalıdır. Daha etkin olması için egzersiz ve diyeti tavsiye ederiz. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.  
 
Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium'un Diğer Zayıflama Ürünlerinden Farkı

 
Apple&Chromium
+Vitamin B, elma şırası sirkesi esasına göre hazırlanmış formüllerin, geliştirilmiş bir üst formülü olarak hazırlanmıştır. İçeriğine eklenen Krom, Soya Lesitin ve B vitaminleri ile güçlendirilmiştir.
 
Elma Şırası Sirkesi'nin bugüne kadar var olan formları, tozların sıkıştırılmış tabletleridir. Tablet formların tersine, Apple&Chromium+Vitamin B’nin içindeki elma şırası sirkesi sıvı halde elde edilmiş ekstrakt özüdür. Bu durum elma şırası sirkesinin etkinliğini artıran bir özelliktir. Tablet yerine, soft jel formunda hazırlanan kapsülün farkı; midede patlayarak su ile birleşen karışım içeriğinin, midenin şişmesine ve dolayısıyla uzun süre tokluğun hissedilmesine yardımcı olmasıdır.
 
Kapsül içeriği sıvı olduğundan hemen kana karışarak, etkisini çok kısa sürede göstermektedir. Kapsülün içeriğinin soft jel formunda olması istenen neticeye çok kısa zamanda ulaşılmasına katkıda bulunur. Jel tabakasının Balık jelatini ile kaplanmış olması gıda takviyelerinde en çok istenen özelliklerinden biridir
 

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium Elma Sirkesiyle Zayıflayan Ünlüler

 
Brad Pitt, Tom Cruise, Julia Roberts, Keanu Reeves, Cameron Diaz, Madonna, Mel Gibson, Matt Damon, Courtney Cox, Minnie Driver, Jim Carey, Shania Twain ve Mariah Carey
 

Elma Krom Kapsülü: T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 03.09.2008 tarihli 0834005732 sayılı izni ile Hollanda’dan ithal edilmiştir. (RotaPharma)


Elma Krom Kapsülü Apple Chromium başlıklı bu makale 16-06-2009 tarihinden itibaren 10187 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Elma Krom Kapsülü Apple Chromium

Sayfayı Paylaş:

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium için yapılmış yorumlar.
elma krom nerden satın alabilirim
Yazan: Semra - Isparta
Puan:elma krom nerden satın alabilirim

"elma kromun sahteleri varmış galiba. birkaç sitede orjinalle sahte arasındaki farklar anlatılmış ama güvenemiyor insan. aldığı yerin kesin orjinal sattığını bilen varsa yazsın bende ordan alıyım"
  
Bu yorum 23-06-2009 03:19:00 tarihinde yazılmıştır...

elma krom kullananlar
Yazan: sibel - Bilecik
Puan:elma krom kullananlar

"yokmu kızlar elma krom kullanan. neden yorum yazmadınız. merak ediyorum ben elma kromu. ama işe yarıyor mu yaramıyormu bilemiyorum. kullanan varsa yazsın kızlar? ona göre alıcam yada almıycam :)"
  
Bu yorum 13-08-2009 23:57:02 tarihinde yazılmıştır...

seda sayanın zayıflama hapı
Yazan: aslı duygu - Ankara
Puan:seda sayanın zayıflama hapı

"arkadaşlar ben de seda sayan ablamıza güvenerek aldım ama inanın seda sayan anlatıyorya şöyle işe yarıyor böyle işe yarıyor yalan arkadaşlar hiçbir işe yaramıyor. Seda Sayan da artık ne kadar para aldı ise reklam için bülbül gibi şakıyor valla. Helal olsun seda abla bizi de kandırdın."
  
Bu yorum 20-08-2009 09:59:24 tarihinde yazılmıştır...

elma krom ve biber hapı
Yazan: bahar türkyılmaz - Ankara
Puan:elma krom ve biber hapı

"elma krom sakın almayın. Ben 1 kutu kullandım. İştahım hiç kesilmedi. Hayatımda ve vücudumda bir değişiklik olmadı ama biber hapı öyle değil. 3 gündür kullanıyorum. Herkeste çok susama yapıyormuş. Ben çok su içmeyen biriyim. Bu konuda beni etkilemedi ama vücuttaki etkisini 3 günde de olsa hissettim. Bir kere açlığı kesiyor. Sanki gün içinde hiç yemeseniz de olur gibi geliyor. Sanki spor yapmışsınız gibi bir halsizlik veriyor ama normal yemeniz gerekir. Yoksa kötü etkileneceğinizi hissediyorsunuz. ilk 2 ilaçta biraz uyuşukluk da yaptı ama geçti. Bunlar vucudu etkilediğini gösteriyor. Kilo verip vermeyeceğimi bilmiyorum ama verecekmişim gibi hissediyorum. 30 gün sonra görüşürüz inş.:)"
  
Bu yorum 21-08-2009 14:24:52 tarihinde yazılmıştır...

apple chromium elma krom ile deneyimlerimiz
Yazan: ayşe gürbüz - Antalya
Puan:apple chromium elma krom ile deneyimlerimiz

"elma krom bana pek yaramadı benim aldığım zaman çok pahalıydı şimdi nerdeyse yarı fiyatına çok ilginç"
  
Bu yorum 24-02-2010 23:14:06 tarihinde yazılmıştır...

elma crom
Yazan: zerrin örgüt - İzmir
Puan:elma crom

"bende bir ay kullandım. tatlı krizimi engeller dediler. ben ne kilo verdim nede tatlı krizim geçti. paranız boşa gitmesin benim gitti."
  
Bu yorum 14-04-2010 14:14:58 tarihinde yazılmıştır...

elma krom deneyimleri
Yazan: rey rey - İstanbul
Puan:elma krom deneyimleri

"Merhaba, Yazılan yorumlar genelde olumsuz olmuş. Benim elma kromu kullanalı 3. günüm. Bende iştahı fazla olan ve az su içen biriyim. Ancak ilk günden itibaren farkedilir biçim de iştahımda bir azalma oldu, böylelikle çok rahat bir biçimde diyet yapabiliyorum. Birde çok su içmeye özen gösteriyorum, zaten susadığını hissediyorsun. Birde bunların yanında spor yapmaya başladım, yürüyüş ve aletli jimnastik. Bakalım umarım istikrarımı kaybetmem ve fazlalık 6 kilomu verebilirim. Birisine tavsiye edip etmemek için henüz çok erken ancak bir haptan mucize beklemekte anlamsız olur. Oturduğun yerden insanın hapla ayda 8 kilo vermesi bence pek mümkünd değil hatta imkansız. Her bünyede mutlaka aynı etkiyi göstermiyordur ancak bitkisel olduğunu düşünerek kullandığım bu hapın bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Yorumları takip eden arkadaşlar varsa kullandığım süre boyunca sizinle kilo verip veremediğim konusunda ve metabolizmamda ki değişiklikler konusunda yazılarımı paylaşacağım. Belki benim gibi sizde başlamadan önce yorumları takip edenlerdensinizdir."
  
Bu yorum 29-04-2010 15:52:37 tarihinde yazılmıştır...

Elma krom
Yazan: NUR - Manisa
Puan:Elma krom

"Eğer midenize güvenmiyorsanız hemen vazgeçin. Bir ay kadar kullandım ve mide sorunlarım oluştuğu için bıraktım. Kullandığım sürede kilomda değişiklik olmadı ama bu mide ağrıları ile hiç birşey yiyebilmem mümkün değil. Artık kilo verebilirim sanırım:)"
  
Bu yorum 03-07-2010 00:31:57 tarihinde yazılmıştır...

Elma Krom Kapsülü Apple Chromium Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.