reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Egzersiz Yapmadan Zayıflama

Zayıflama Egzersiz Yapmadan Zayıflama konusunu yazdır Egzersiz Yapmadan Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 23-10-2010 tarihinde saat 12:54:49 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2487 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Pek çok insan zayıflamak istediğinde, aldığı kalori miktarını azaltıyor ama egzersizi bu programa dahil etmeyi düşünmüyor. Tabii ki egzersiz olmadan kilo verebilirsiniz. Ama egzersiz metabolizmanızı hızlandıracağından, sadece diyetle vereceğinizden fazla kaloriyi yakabilirsiniz. Bir çoğumuz haftada bir kez aerobik bir egzersiz yapmanın yeterli olduğunu düşünüyor. Ancak metabolizmayı hızlı tutmanın en iyi yolu, günde 20-30 dakikayı egzersize ayırmak. Yapabilecekleriniz arasında ise, asansör yerine merdiveni kullanmak, toplu taşıma araçlarından erken inmek ve eve, işe yürümek, bisiklete binmek yer alıyor. Tabii seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Uzaktan kumandayı kullanmak yerine yerinizden kalkıp kanalı değiştirmek bile haftada fazladan 200 kalori demektir.

Egzersiz Yapmadan Zayıflama başlıklı bu makale 23-10-2010 tarihinden itibaren 2487 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Egzersiz Yapmadan Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Egzersiz Yapmadan Zayıflama için yapılmış yorumlar.
Egzersiz + Diyet olmadan mümkün değil aslında
Yazan: ilkay saatçi - İstanbul
Puan:Egzersiz + Diyet olmadan mümkün değil aslında

"adı egzersiz olmayan extra zaman ve yer ayırmadanya da salona para vermeden yapılan egzersiz aslında bunlarda, hayatın hızına ayak uydurmak adına hep en kısa yöntemlerle hedefe ulaşmayı yaşam tarzımız yapmak yerine biraz hareket odaklı yaşar, aldığımız besinlerin kalorilerine dikkat edersek ancak kilo almamayı başarabiliriz yaşadığımız dünyada, alli diye bir ürün gsk dan çıkan ve bugün karşılaştığım, parayı verip hapı yutsanız bile egzersiz+diyet yapmadıktan sonra başarılı sonuca bir mucize olmadan ulaşılamaz diyor, bilimsel çalışmalar bile öncelikle düzenli yaşam diyor :("
  
Bu yorum 26-11-2010 17:04:58 tarihinde yazılmıştır...

kısa süreli egzersizler işe yarıyor mu?
Yazan: demir erencan - Kocaeli
Puan:kısa süreli egzersizler işe yarıyor mu?

"Benim aldığım duyumlara göre de, 30 dakika egzersiz yapına ancak yağlar yanmaya başlıyormuş, bir kanal değiştirmekle zayıflamak nasıl mümkün olacak aralıklarla herket etmiş olmayacak mıyız? piyasada yer alan ürünlerin özünde de biriken yağların yanmasına yönelik mekanizmaları var, mesela alli diye bir ürün yağın emilimini azaltıp, vücuttan yakılmasını sağlıor, daha uzun süreli hareketler olması gerekmiyor mu? "
  
Bu yorum 29-11-2010 15:29:58 tarihinde yazılmıştır...

Egzersiz Yapmadan Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.