reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ebru Şallının Zayıflama Sırları

Zayıflama Ebru Şallının Zayıflama Sırları konusunu yazdır Ebru Şallının Zayıflama Sırları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 07-09-2011 tarihinde saat 15:06:37 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 102 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Geçtiğimiz günlerde Berk adını verdiği bir erkek çocuk dünyaya getiren Ebru Şallı hamileliğin hemen ardından kısa sürede zayıflama sırrını anlattı.

Doğuma 59 kilo girdiğini hastaneden çıktığında ise 50 kilo olduğunu ifade etti. Zayıflamak için bir çaba sarf etmediğini bebeği bir emzirmede 400 kalori verdiğini , özellikle hamilelikten sonra zayıflama konusunda korkuya kapılınmaması gerektiğini belirtti. İşin sırrının emzirmekte olduğunu söyledi. Şallı verdiği demeçte”Bebeğe sadece anne sütü verin. 24 saat emziriyorum. Bunun dışında sürekli olarak şekersiz kayısı ve ayva kompostosu içtim. Loğusa şerbetini bile az şekerli tükettim. Şu anda 48 kiloyum. Daha fazla zayıflamak istemiyorum” dedi.


Ebru Şallının Zayıflama Sırları başlıklı bu makale 07-09-2011 tarihinden itibaren 102 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ebru Şallının Zayıflama Sırları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ebru Şallının Zayıflama Sırları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.