reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Düşünerek Zayıflama

Zayıflama Düşünerek Zayıflama konusunu yazdır Düşünerek Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 18:01:15 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 226 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Zayıflama yöntemlerinin yeni modası Zihin gücüyle zayıflama oldukça kolaydır.En yanlış düşünme şekli beynimize olumsuz imgeler göndermektir. Evren size istediklerinizi sunar. Siz isteyin düşünceleriniz yapsın. Beynimize kodladığımız cümleler hayatımızı etkiler.

zihin gücü ile zayıflama


Önce Aklınızdan Zihin gücü hakkında geçen soruları söyleyelim ;

  • Düşünerek zayıflamak gerçekten mümkün müdür?
  • Nasıl oluyor da düşünerek ve zihnimizi bu yönde geliştirerek zayıflayabiliyoruz?
  • Zihin yolu ile hastalıkları ve hayatımızda istemediğimiz şeyleri atıyoruz ve çıkarıyorsak, neden hayatımıza almayalım?

Şimdi cevaplara gelebiliriz.İnsan beyni olağan üstü güçlere sahip olmakla beraber, isteyip de yapamayacağı şey yoktur. Ben çok zor zayıflarım, çok zor kilo veririm demekle zaten başlamadan bitirmiş oluyorsunuz.

Zihin Gücünü Geliştirmek ve İyileştirmek isteyenler

Ben bu elbiselerin içine hiçbir zaman sığamam ve istesem de bana olmazlar, çünkü hiçbir zaman ideal kiloma ulaşamayacağım. Özellikle doğum sonrası alınan kilolarda bayanlar umutsuzluğa kapılır ve hiçbir zaman zayıflayamayacaklarını düşünürler. En yanlış düşünme şekli beynimize olumsuz imgeler göndermektir. Evren size istediklerinizi sunar. Siz isteyin düşünceleriniz yapsın. Beynimize kodladığımız cümleler hayatımızı etkiler. Olumlu veya olumsuz, bize sadece düşünmek ama gerçekten istemek kalıyor.

Benim vücudum kilo almaya çok müsait, zaten genetik yapımda var, diyen biri iseniz zaten zayıflamayı unutun. Beyin öyle bir merkez ki , Kullanmayı bilmemiz lazım.

zihin gücü nasıl kullanılır

Zayıf ve hoş görünümlü halinizi hayal edin ve hırs yapın. Büyük yazılar hazırlayın ve buzdolabınıza, duvarınıza ve aynanıza ben zayıfım, en güzel benim, benden başka yok yazın ve okuyun. Bir şeyi istemek elde etmenin ve başarmanın yarısıdır.Bundan kaçış yok. İsteyin ve elde edin. Hayatta her şey için geçerlidir bu. Önce kafanıza yerleştirin zayıflamak fikrini, sonra bunun yollarını arayın. Mesela küçük porsiyonlar tercih etmek her zaman faydalıdır. Mağazadan hoşunuza giden ve size bir veya iki beden küçük gelen bir pantolon veya bır bluz alıp karşınıza asın ve ben bunun içine gireceğim diye kodlayın beyninizi. Olumlu sinyaller size kısa bir zaman sonra geri dönecektir.

Önemli olan hedefin büyüklüğü veya küçük olması değildir. Hedef hedeftir ve hayatta herşey istemekle başlar. Düşüncelerimiz bizlerin yönlendiricisidir. Beyni patron olarak düşünmeli komutlarımızı ona göre vermeliyiz. Bizler farkında olmadan beynimize o kadar çok şeyi kodluyoruz ki!

zihin gücüyle zayıflama hakkında bilgiler


Hayatımızda olmaya başlayınca da mucize veya olamaz böyle bir şey diye söyleniyoruz. Oysa bilmiyoruz ki beynize imgeledik ve o görevini yaptı. Ben bunu başarabilirim değil, ben bunu başaracağım! Ben yapabilirim belki değil, ben yaparım olmalı. Yani bu benim yapabileceğim bir şey değil ama, ben denerim olursa sürpriz olur bana. İşte baştan daha başlamadan kaybettik. Kendimize söylediğimiz şeylere bile dikkat etmeliyiz. Olur veya olmaz vardır. İstiyorsak mutlaka olmalıdır. Olmasını istediğimiz bir şeyi, önce kendimize sonra etrafa kabul ettirebiliriz. Biz inanmazsak eğer, kimse inanmaz. Ben bu ağır ve yağlı yamak çeşitlerini reddediyorum ve daha sağlıklı bir yaşamı benimsiyorum. Ben fazla kilolarımı red ediyorum ve zayıf güzel bir görünümü kabul ediyorum.
Düşünerek Zayıflama başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 226 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Düşünerek Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Düşünerek Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.