reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Domates Yemenin Faydaları

Zayıflama Domates Yemenin Faydaları konusunu yazdır Domates Yemenin Faydaları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 16:33:34 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 59 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Yapılan araştırmalarda domatesle zenginleştirilmiş bir diyetin zayıflamaya etkisi büyük.Bilim adamları domatesin içinde bulunan likopenin iştah hormanlarını azaltarak tokluk hissi verdiğini belirlediler. The Telegraph’a göre, domatese kırmızı rengini veren madde likopen; kalp hastalıkları, diyabet, bunaklık ve bazı kanser çeşitlerine yakalanma riskini azaltan Akdeniz diyetlerindeki anahtar kelime.

Ayrıca zayıflamak için diyetimize aldığımız domatesin hemen çürümemesi için , saplarını çıkartıp sap yerleri altta kalacak şekilde buzdolabına birbirlerine değmeyecek şekilde yerleştirilmesi gerek. Bu şekilde de domateslerimizi uzun süreli muhafaza etmiş oluruz.


Domates Yemenin Faydaları başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 59 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Domates Yemenin Faydaları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Domates Yemenin Faydaları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.