reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Deniz Seki Zayıflama Yöntemi

Zayıflama Deniz Seki Zayıflama Yöntemi konusunu yazdır Deniz Seki Zayıflama Yöntemi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 09-08-2011 tarihinde saat 15:27:39 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 200 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Deniz Seki’nin ünlü klarnetci Hünü Şenlendirici ile olan ilişkisi ve sonrasında ilişkinin bitmesi ve akabinde cezaevine girmesi sanatçının hayatındaki en zor dönemlerdi. Bu süreçte de aldığı kilolar üzerine  tuz biber olmuştu. Son zamanlarda kulislerde Deniz Seki’nin radikal bir kararla zayiflamaya karar verdigi
bu yolda hayatındaki bir çok şeyden vazgeçtiği bile söyleniyor. Deniz Seki değişmeye karar vermiş olmalı ki ciddi bir zayıflama programına başladı. Hayatına artık çiğ sebzeler yiyerek devam edeceğini belirtti. Deniz Seki 2011 bitmeden başarabilirse zayıf ve sağlıklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

Bugüne kadar bir çok diyet ve detoks programı deneyen Seki, eski formuna kavuşabilmek için bir çok Hollywood starının  tercih ettiği bir zayıflama yöntemine başladı. Raw Food  denilen bu zayıflama yönteminin içeriği tümüyle çiğ sebze yenmesi. Et ve et ürünlerini kesinlikle hayatınızdan çıkarmanızı gerektiren bir diyet, zayıflama ve sağlıklı beslenme programı.
Deniz Seki’nin kebap sevmesi ve ete olan düşkünlüğü bilindiğinden şimdiden bu zayıflama yöntemini ne kadar devam ettireceği  kulislerde tartışılmaya başlandı. Evine özel olarak gelen çiğ sebzelerle beslenmeye başlayan seki’nin bir günü 40 tl. Yaptığı bu diyetle iki haftada iki kilo verdi. Ramazan da da bu şekilde programına devam edeceğini belirten sanatçının yemekleri gene özel olarak evine gelecek. İftar box programı adını verdiği  beslenme türünde iftar yemeği, tatlılar, atıştırmalık krakerler, sahur yemeği ve içecekler bulunuyor.
Raw food zayıflama yönteminde amaç tümüyle çiğ sebzelerle beslenme. Yiyeceklerin 117 derece Fahrenaytta  47 santigrat derece  besin değerlerinin kaybolduğuna bu yüzden çiğ yada canlı yenmesi gerektiğine inanılan bir çeşit sağlıklı beslenme akımıÇiğ veganlar ve çiğ vejeteryanlar diye kendilerini şimdiden ayırmış durumdalar. Çiğ veganlar süt ve süt ürünlerini hiç bir şekilde kullanmıyor. Çiğ vejeteryanlar ise; diyetlerinden eti, balığı kümes hayvanları çıkarmış durumdalar. Çiğ veganlardan farkları  onların yemediği yumurta, süt ve balı yemeleri. Blender vazgeçilmezleri. Oldukça fazla çiğ sebzelerin suyunu sıkıp içiyorlar.  Bu akımı benimseyen ve uygulayanların raw foodist diye anıldığı yöntemde  pişirmek kabul görmüyor. Hollywood yıldızları arasında Demi moore, Uma Thurman, Natalie Portman çiğ beslenerek hayatlarını devam ettirme kararı alanlardan


Deniz Seki Zayıflama Yöntemi başlıklı bu makale 09-08-2011 tarihinden itibaren 200 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Deniz Seki Zayıflama Yöntemi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Deniz Seki Zayıflama Yöntemi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.