reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Cryo Sauna

Zayıflama Cryo Sauna konusunu yazdır Cryo Sauna konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 18:02:13 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 43 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Soğuk sauna zayıflatmanın yanısıra ani ısı düşüşü ile birlikte vücutta yarattığı şok dalgası sayesinde kan dolaşımı hızlanıyor ve vücut direncini artırıyor.20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmekte. 3 dakikalık seans süresinde 178 dereceye kadar vücudu soğutuyor ve ortalama 700 kalori yaktırıyor. Öte yandan zayıflamanın yanısıra ısı düşüşü ile vücutta yarattığı şok dalgası ile önemli oranda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor. Ve bu süreçte kişi üşümüyor ve ısı artışı hissi uyanıyor . Dr. Mehmet Öz tarafından da önerilen bu yöntemde zayıflama bir yana selülitlerin yok edilmesinde de etkili.

Cryo SaunaDr. Öz “Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Cryocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir. Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadır. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar. Ayrıca vücutta ki direnci arttırır” demiştir.


Cryo Sauna başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 43 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Cryo Sauna

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Cryo Sauna Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.