reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Capsaicin Biber Jel

Zayıflama Capsaicin Biber Jel konusunu yazdır Capsaicin Biber Jel konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 16-03-2010 tarihinde saat 17:56:19 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 7560 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Capsaicin Biber Jel, anında etkili olmakla birlikte etkisi uzun süre devam eden, yani siz işinizi yaparken, TV izlerken incelmenin devam etmesini sağlayan piyasadaki en iddialı inceltici ve sıkılaştırıcı jeldir.
 
Göbek, basen ve bel bölgesindeki incelmenin yanı sıra selülit sorunu içinde en etkili çözüm Capsaicin Jel’dir. Selülit özellikle vücudun karın, kalça, baldır kısımlarında gelişme gösterir. Günden güne derinin üzerinde yağdan oluşmuş tabaka incelecek ve yok olacaktır. En Önemli nokta aksatmadan her banyoda uygulanmasıdır.
 
İçeriğindeki Capsaicin’in yağ yakıcı özelliğine, Guarana bitkisinin kan dolaşımını arttırıcı niteliği katkıda bulunarak etkisini hızlandırır. Bileşiminde bulunan yosun özleri vücudun sıkılaşmasına, yeşil çay extractı ise antioksidan olarak toksinleri uzaklaştırıcı etkiye sahiptir.
 

Capsaicin Biber Jel Ürün İçeriği

 
Capsaicin (Bibere acılığını veren ve asıl incelmeyi sağlayan madde), Guarana (Selülitle Savaşan Kafein Deposu Bitki), Yosun Özleri, Yeşil Çay
 
Capsaicin: Aromatik uçucu yağlar ve soğuk pres baz yağlar kullanılarak hazırlanan karışım ile üretilmiş doğal cilt bakım ürünüdür. Formülasyonu da tamamen bitkisel soğuk pres baz yağlar ve organik aromatik uçucu yağlarlar kullanıldığından dolayı hiçbir yan etkisi yoktur.
 
Herhangi bir kimyasal madde ve östrojen hormonu içermediği için, kilo alınması ve ya tüylenme problemine de neden olmaz. Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme ve zayıflatma yapar.
 
Düzenli kullanımda uygulanan bölgenin incelmesine, sıkılaşmasına, pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur.
 
Guarana : Guarana, ilk olarak Amazon yağmur ormanlarında Amazon yerlileri tarafından açlığı giderdiği için kullanılmıştır. Guarana'nın etken maddesi olan Guaranin, kafeine eş değer özellikler taşımaktadır. Bunun yanı sıra bitki Sibirya ve Asya Gingeng'nin karışımı olan etkilerde göstermektedir. Bu bitkiler ise sporcuların enerji depolamak için kullandıkları ürünlerdir. Guaranin'in kilo verme konusundaki başarısı, metabolizmanın çalışmasını hızlandırması, dışarıdan alınan yağ ve karbonhidratı enerjiye çevirmesinden kaynaklanmaktadır.
 
Yosun Özleri : Yosun özleri sayesinde cildin alt tabakasına nüfus ederek deri altındaki yağlanmayı giderir. Böylelikle sivilce ve akne oluşumunu önler. Cildin sıkılaşmasını saglar. İçerisindeki civanperçemi ve rezene özleri ile cilde tonik etkisi saglayarak cildi sıkılaştırır ve taze bir görünüm kazandırır. Kayısı yağı ile zenginleştirilen formülü sayesinde cildin nemlenmesini, parlak ve pürüzsüz görünüm kazanmasını sağlar.
 
Yeşilçay: Vitaminlerin, minerallerin, proteinlerin, amino asitlerin ve antioksidanların uygun şekilde dengelenmesi, her maddenin diğerlerini destekleyerek etkinlik süresini ve etkinliğini arttırması ile birlikte, sinerji yaratır.
 
Uyarılar : Yakıcı ve tahriş edici özelliği bulunmaz. İçeriğindeki bileşenlerden birine alerjisi olan kişilerin kullanması sakıncalı olabilir. Beklenmeyen bir etki görüldüğü takdirde doktorunuza başvurunuz. Kullanılan bölgenin tahriş olması halinde kullanıma son veriniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde, nemden ve yüksek sıcaklıktan koruyunuz. Emziren ve hamile bayanların, ayrıca kap ve tansiyon, tiroid hastalarının kullanmaları önerilmez.

Capsaicin Biber Jel başlıklı bu makale 16-03-2010 tarihinden itibaren 7560 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Capsaicin Biber Jel

Sayfayı Paylaş:

Capsaicin Biber Jel için yapılmış yorumlar.
Capsaicin Biber Jel yan etki mi yaptı
Yazan: cansu ülker - İstanbul
Puan:Capsaicin Biber Jel yan etki mi yaptı

"ben 3 gündür kullanıyorum sürdüğüm bülgede yanma hissediyorum acaba normal mi"
  
Bu yorum 06-06-2010 16:44:36 tarihinde yazılmıştır...

zayıflama jeli sipariş
Yazan: yagmur aslan - Yurt Dışı
Puan:zayıflama jeli sipariş

"ben bu jelden ismarlamak istiyorum ama yurt disindayim sizi arariz dediler biaha aramadilar ben kac gunde elime gecer ve fiyati ne kadar soylermisiniz"
  
Bu yorum 15-06-2010 17:30:16 tarihinde yazılmıştır...

Biber Jeli
Yazan: Ozlem Sarac - Yurt Dışı
Puan:Biber Jeli

"Ben Biber Jelinden ismarlamak istiyorum. Fakat yurt disinda oturuyorum (Hollanda). Acaba burdan siparis etmem mumkunmu ve urunun fiyati ozaman kaca geliyor? "
  
Bu yorum 05-07-2010 16:45:56 tarihinde yazılmıştır...

Capsaicin Biber Jel Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.