reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Canım Çekti

Zayıflama Canım Çekti konusunu yazdır Canım Çekti konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 20-07-2011 tarihinde saat 16:41:37 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 140 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


İşte canım çekti krizini engellemek için yapabileceğiniz 5 öneri..

1- Diyetlerin başarısız olmasının en büyük sebebi, hedefinizin aldatıcı derecede zor olmasından kaynaklanıyor. Diyet sürenizi ve yiyeceklerinizi kesin olarak planlayın. Ufak kaçamaklar ise affedilebilir.

2- Diyet yapmanın başlıca sebebi daha düzgün ve baştan çıkarıcı bir fiziğe sahip olmaksa, uzun süre devam etmezsiniz. Yaptığın diyetin, yaşam kalitesi ve sağlığına iyi geldiğini fark edince, daha fazla motive olacaksın.

3- Dolabınızdaki gofret, cips ve şekerlemeleri çöpe atın veya arkadaşınıza verin. Dolapları kuruyemiş, peynir, meyve, sebze, ton balığı, somon, tavuk gibi yiyeceklerle doldurun. Aynı operasyonu işyerinde de gercekleştirin.

4- Diyet yapmanın amacı şort giyerken mükemmel görünmekse, bu diyet programını fazla sürdürmeyeceğini söyleyebiliriz. Organik esmer şekerle yapılan kurabiyelerden yemeye devam ederseniz ince likra pantolonların içine zor girersiniz! Organik etiketiyle satılan kek ve krakerlerden yerken yeniden düşünün. Bal gibi natürel tatlandırıcılar da aynen beyaz seker gibi kan sekerini yükseltiyor. Canın deli gibi kura¬biye çekiyorsa, dengeli beslenme kurallarını ihlal ettiğini kabul edeceksin. Kurabiyelerini afiyetle midene indirdikten hemen sonra rejime geri dön! Kendini asla kandırma!

5- Bir saat evvel yemiş olmana rağmen canınız hala tatlı bir şeyler mi çekiyor? Şöyle büyükçe, nar gibi kızarmış bir biftek düşünün. SUNY Downstate Tıp Merkezi’nde görev yapan New Yorklu biyo-kimyager Richard Feinman, karnın gerçekten acıktıysa bifteğe hayır demeyeceğini söylüyor. Eğer biftek fikri hoşuna gitmiyorsa, anla ki beyniniz sana oyun oynuyor. Bulunduğun yeri ve pozisyonunu hemen değiştir. Çalışma masasından kalkıp kanapeye geçin ya da başka bir işe konsantre olun.


Canım Çekti başlıklı bu makale 20-07-2011 tarihinden itibaren 140 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Canım Çekti

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Canım Çekti Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.