reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz

Zayıflama Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz konusunu yazdır Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 15-05-2010 tarihinde saat 20:07:07 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 4834 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kilo verme veya kilo alma konusunun temeli bel ölçüsüyle başlıyor. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Birçoğumuz kilolara kafamızı takarız ama aslında önemli olan bel ölçüsüdür. Çünkü, bel ölçünüz genel sağlığınız açısından en iyi ve tek göstergedir.

Nasıl bir egzersiz programı olmalı?


‘SİZ Egzersiz’in bir parçası olan, son derece basit ama bir o kadar da etkili egzersizimi bir deneyin. ‘Görünmez sandalye’ adını verdiğim bu egzersizi herkes yapabilir. Basit ve çok etkilidir. Bütün bacağı güçlendirir. Sırtınızı bir duvara dayayarak sandalyeye oturur gibi havada oturun (sandalye olmadan!) ve avuçlarınızı dizlerinize dayayın.

İşiniz bittiğinde kolayca ayağa kalkabilmek için bu hareketi tutunabileceğiniz bir mobilyanın yanında yapın.

Topuklarınızı dizlerinizin tam altında, 90 derecelik açıyla tutun; omuzlarınız arkaya kıvrılmalı, başınız duvara dayanmalı. Bu şekilde olabildiğince uzun süre durun ve her seferinde süreyi 2 dakika artırmaya çalışın. Yüz kaslarınızı gevşetin ve yavaş nefes alıp verin.

Bel çevresi büyük olan insanlarda omentum yağ perdesi büyümeye başlar, böbreklere baskı yapar, tansiyonu yükseltir, karaciğeri zehirler, yüksek kolesterol yaratır, insülini bloke ederek şeker hastalığını ortaya çıkarır. Safra taşları yapar, bu taşlar da safra yolunu kapatır, safra inemez, bağırsaklarda tehlikeli durumlar yaratır.

Çalışanların uygulaması kolay tarif

Yeme sisteminizi otomatikleştirirseniz kolay. İşte sizler için ailemle birlikte her sabah yediğimiz kahvaltının tarifi; özellikle damak zevkinize alternatif önerilerimizden biri olarak da kabul edebilirsiniz.

5 dakikada hazırlanabilen tipik bir tarif ki ben buna ’sihirli kahvaltı bombası’ adını veriyorum:
  • 2 kişilik, kişi başına 136 kalori
  • 1 kaşık (1/3 fincan) soya proteini
  • 1/2 çorba kaşığı keten tohumu yağı
  • 1/2 fincan donmuş çay üzümü
  • 1 büyük boy muz (veya hangi meyveyi seviyorsanız)
  • 1/2 çorba kaşığı elma suyu konsantresi veya bal
  • 30 gram buzlu su ve eğer isterseniz, vitamin tozları

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz başlıklı bu makale 15-05-2010 tarihinden itibaren 4834 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz

Sayfayı Paylaş:





Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz için yapılmış yorumlar.
diyet ağız kokusu yapar mı?
Yazan: zeynep aydın - İstanbul
Puan:diyet ağız kokusu yapar mı?

"adım zeynep yorum degilde sorum olcak diet yapıyorum yanısıra zayıflama hapı kulanıyorum hapı kulandıgımdan beri agız kokusu yaptı bu haptanmı acaba ve diyet egzersiz yapmama ragmen bel bölgemden kilo veremiyorum vucuden zayıflıyorum hiç gitmesini istemedigim yerim popom ama kıloyu hep ordan veriyorum zayıfladıgım için vucudum yumuşadı sıkıştırmak için en hizli ve kesin yöntem nedir farklı yaglarla masaj işe yararmi cvp verirseniz sevinirim"
  
Bu yorum 08-06-2010 17:53:34 tarihinde yazılmıştır...

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mehmet Öz Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  






Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.