reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü

Zayıflama Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü konusunu yazdır Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 25-07-2011 tarihinde saat 16:58:22 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 48633 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Body Slim Köpük Nedir?

Body Slim, Rejim ve Spor yapmadan zayıflatan tek formül Body Slim. Hepimizin ortak derdi kilo ve selülit, Ama böyle dertleri olmayan nadir kadınlar da var işte bunlardan bir tanesi de Lerzan Mutlu. Ve bunu çıtırdatan Formül Body Slime borçlu...
 
Lerzan Mutlu, Yazın tatilde çekilip gazetelerde yayınlanan selülitsiz ve zayıf resimleri ile herkesin imrendiği bir sanatçı. Artık bu ürün size çok yakın. Body slimle hayal ettiğiniz zayıflığa ve selülitsiz görüntüye en kısa zamanda sahip olacaksınız. Ürünün en büyük özelliği teninize sürdüğünüzde müthiş çıtırdatma teknolojisi ile kalıcı yağlara ulaşması. Çıtır çıtır zayıflamak istiyorsunuz Body Slim sayesinde çıtırdayarak zayıflayıp fit olacaksınız. Lerzan Mutlunun da kullandığı body slim adlı formülle artık sizlerde onun gibi görünebilirsiniz. Plajlarda mayonuzla gönül rahatlığıyla dolaşabilirsiniz.
 

Zayıflatan Çıtırdatma Teknolojisi Nedir?

Body Slim Köpük, İngiliz bilim adamlarının geliştirmiş olduğu son teknolojinin yeniliklerinden biri olan bir zayıflama ürünüdür. Body Slim Köpük selülitlerin giderilmesinde ve hızlı bir biçimde bir biçimde bedensel incelmede harikalar yaratıyor.

Dünyada ilk kez kullanılan içerik etkisiyle benzersiz teknolojiye sahip çok özel bir üründür.

Body Slim Köpük ürünü diğer inceltici ve selülit giderici ürünlerden ayıran en önemli farkı Body Slim Köpük crackle teknolojisini kullanması. Bu dünya sağlık grubunda gerçekten devrim yaratan bir teknolojidir çünkü kalıcı olarak derinlemesine işleyip yağlarla mücadele edip kalıcı yağlarınızdan kurtulamanıza yardımcı olacaktır.

Bilirsinizki deri altındaki kalıcı yağların yok olması uzun süren egzersizler ile mümkündür. Body Slim Köpük teknolojisi sizleri bu kalıcı yağlarınızdan çok kısa sürelerde kurtulmanıza yardımcı olmak için İngiliz bilim adamlarının yoğun uğraşları sonucunda ortaya çıktı. Ve kalıcı deri altındaki yağların yok olması ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Body Slim Crackle Teknolojisi Nedir?

Soğuk ve Buz başınç etkisiyle vücuda temas ederek, basıncın düşmesi ve derinin altındaki yağlara etki etmesiyle çalışmaya başlıyor. Ve etki ettiği saniye itibariyle yağlarla savaşmaya başlıyor. BodySlim Crackle teknolojisi ile normal masajla uygulanabilenden 1000'lerce kat daha fazla titreşim elde edilerek etken maddelerin çok daha derine çok daha kısa sürede ulaştırılması sağlanır. Bu şekilde etken maddeler normalde deride ulaşabileceği derinlikten çok daha derine etki edecektir.  
 

Body Slim Nasıl Kullanılır?

Body Slim Köpük Kullanmadan önce açıklamaları ve uyarıları okuyun. Şişeyi iyice çalkalayınız ve uygularken dik tutunuz. Elinize az bir miktar köpük alın ve cilde uygulayın. Dizin hemen üstünden başlayarak yukarı kalça bölgesine doğru dairesel hareketlerle köpük emilene kadar masaj yapın. En iyi sonucu alabilmek için sabah ve gece kullanın.

Slimming Soap'u karın, basenler bacak içleri, kol ve bacaklar gibi yağ birikimi olan bölgeye eşit şekilde uygulayınız. 5-10 dakika arası hafifçe masaj yapınız ve sonra sabun köpüğünü durulamadan önce iki dakika daha bekletin. En iyi sonucu alabilmek için, daha uzun süre masaj yapın

Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü başlıklı bu makale 25-07-2011 tarihinden itibaren 48633 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü

Sayfayı Paylaş:

Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü için yapılmış yorumlar.
body slim kullanıcı yorumları
Yazan: zeynep bulut - Balıkesir
Puan:body slim kullanıcı yorumları

"cine 5 te sürekli body slim reklamı çıkıyor lerzan mutlunun çıtırdatma teknolojisi ile zayıflatan ürünüymüş bende body slim almak istiyorum ama etrafımda hiç kullanan yok. body slim kullanıcı yorumları da pek bulamadım internette body slim kullananlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim"
  
Bu yorum 28-07-2011 01:11:03 tarihinde yazılmıştır...

çatırdatma teknolojisi
Yazan: oya - Düzce
Puan:çatırdatma teknolojisi

"çatırdatma teknolojisi ile çalışan lerzan mutlunun kullandığı body slim köpüğü cine 5 te görmüştüm. hemen sipariş verdim 4 gündür kullanıyorum şimdiden sıkılaşmaya başladım. 1 kilo verdim. üstelik canım ne isterse yiyorum. çatırdatma teknolojisi harika birşey"
  
Bu yorum 17-08-2011 16:18:05 tarihinde yazılmıştır...

body slim işe yarıyor mu?
Yazan: şerife kotancı - Ankara
Puan:body slim işe yarıyor mu?

"benimde doğum sonrası 10 kılo fazlalığım var oğlum 3 yasında ve ben kılo verememekteyim bu spreyın gercekten faydalı olup olmayacağı konusunda emın olmak ıstıyorum "
  
Bu yorum 21-09-2011 01:56:38 tarihinde yazılmıştır...

çıtırdayarak zayıflama
Yazan: mehtap bağcı - İstanbul
Puan:çıtırdayarak zayıflama

"bu formülü tv den duydum.Açıkçası inanmıyorum ben kilolu bir bayan değilim ama bölgesel olarak problemim var daha önce bu şekilde birçok ürün alarak sıkılıaşmaya çalıştım olmuyor.Denediğim diğer ürünlerde yine önemli tv.kanallarında çıkan ürünlerdi başarısız sonuçlandı.Şimdi çıtırdama teknolojisini duydum almak istiyorum ama parama yazık olacak yine diye korkuyorum.Kullanan varsa lütfen yorum bildirsin.Teşekkürler"
  
Bu yorum 10-10-2011 16:05:41 tarihinde yazılmıştır...

Body Slim Köpük Lerzan Mutlu Çıtırdayan Köpük ile Zayıflama Formülü Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.