reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı

Zayıflama Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı konusunu yazdır Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 30-03-2011 tarihinde saat 16:12:03 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 201245 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Antakya Biberi ile zayıflayan Mesut Yar Çocukluğundan beri kilolarından şikayetçiydi. Mesut Yar Antakya Biberi ile nasıl zayıfladığını anlattı. Bugüne kadar hep yanakları sıkılan sevimli adamdı. 10 ay önce canına tak etti, 40 kilo verdi. Şimdi bu hikayenin kitabını hazırlıyor. Ama öncesinde bize taktiklerini ve zayıflamanın hayatına kattığı yenilikleri anlattı.

Mesut Yar ve Televizyon


Zayıf olsaydım anchorman olurdum

Televizyon kariyerimde “Şişman adam sevimlidir” lafı benim için belirleyici oldu. Belki bu yüzden mizah haberleri yaptım. Eğer zayıf bir adam olsaydım şimdi anchorman olurdum ve o masadan kalkmazdım. Bir ara ana haber bültenlerini de sundum ama o zaman bile ‘Bizim evin şişman çocuğu’ hali hep devam etti. Zayıflamama izleyici tepki gösterdi. “Seni mıncırasımız geliyordu” diyorlar. Ekran size altı kilo ve altı yaş ekliyor.

Mesut Yar ve Antakya Biberi


Dervişlerin çile dönemi gibiydi


Tartıda en fazla 145 kiloyu gördüm. O dönem bilinçsizce 50 kilo verdim. Bu beni çok etkiledi. Kalp hızım çok düştü. İlaçla zayıflamak istemiyordum. Doğum günümde bir Sicilya masası kurduk. Bayağı içtik. Ertesi gün aynaya baktığımda “Bu ne?” dedim kendi kendime. Hemen doktora gittim kan değerlerim çok yüksekti. Kiloları artık sağlığım için vermem gerekiyordu. Kendimi bir ay eve kapattım, sosyal ortamlardan soyutladım. Dervişlerin çile dönemine benziyordu. Yağı, şekeri, unu, tuzu ve kademeli olarak alkolü bıraktım. Benim en büyük dertlerimden biri hızlı yemekti. Eğer hızlı yiyorsanız yemeğe yeşillikle başlamak lazım. Hızınızı alıyorsunuz.

Antakya biberiyle 12 kilo verdim


Antakya’ya gitmiştim. Devasa bir masada oturuyorduk. Ben beyaz
peynir ve domates, karşımdakiler tıka basa yiyordu. Ve hepsi benden çok daha zayıftı. “Kilonuzu nasıl koruyorsunuz?” dedim. “Ete limon sıkıyoruz, Antakya biberi yiyoruz” dediler. Yeşil ve sulu bir biber. Acıyı çok severim ama ısırdığım anda acıdan ölüyordum. Dilin damağın resmen şişiyor. İlk üç gün büyük acılar çektim. Ama sonra alıştım, 12 kilo daha verdim. Bu biber, spor yapıyormuş gibi metabolizmayı hareketlendiriyor.


İlk insanların yak sistemi


Yak sistemi diye bir sistem denedim. 21 dakikada sekiz kere 30 saniye çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Koşu bandından 5.4 hızla iki dakika yürüyorsunuz. İkinci dakikada hızı 10.8’e çıkarıp 30 saniye koşuyorsunuz. Bunu sekiz kere yapmalı. Peki niye? İlkel insanlar av olmamak için tehlike anında hemen koşmaya başlıyordu. Beyin de genetik olarak başınızın belada olduğunu sanıp yağlardan yakıyor. Bunu bisiklete de uygulamanız mümkün.
 
 
Antakya Biberi ile zayıflayanlar alttan yorum yazabilirler Antakya Biberi ve Zayıflama hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı başlıklı bu makale 30-03-2011 tarihinden itibaren 201245 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı

Sayfayı Paylaş:

Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı için yapılmış yorumlar.
mesut yar nasıl zayıfladı?
Yazan: AYSUN ERSOYLUOĞLU - İzmir
Puan:mesut yar nasıl zayıfladı?

"gözle görünür biçimde zayıflamış ben izmirde yaşadığım için biberi bulamıyorum. bende denemek isterim burada manavlardada satılmıyor, mükemel olmuş "
  
Bu yorum 06-04-2011 14:45:55 tarihinde yazılmıştır...

Mesut Yar Posta
Yazan: sinem - K.Maraş
Puan:Mesut Yar Posta

"bir magazin programında duymuştum mesut yar beyin antakya biberi ile zayıfladığını bende red pepper diye bir biber hapı kullanmıştım biberin zayıflatma özelliği gerçekten kuvvetli. Şimdi de haberlerdeki posta gazetesinin yazısını bekliyorum. Reklamlarda bütün akşam yayınlandı sabah ilk işim posta gazetesi almak ve mesut yar beyin yazısını zayıflama sırrını okumak. Mesut Yar'ın Eğlenceli kişiliğini çok beğeniyorum."
  
Bu yorum 11-04-2011 00:50:14 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi
Yazan: esin gümüş - İzmir
Puan:antakya biberi

"bende 110 kiloyum aynı mesut bey gibi hep şişmandım artık bende kurtulmak istiyorum bu kilolardan antakya biberini nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim saygılar"
  
Bu yorum 17-04-2011 23:03:18 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberiyle zayıflama
Yazan: ALİ TURGAY - İzmir
Puan:antakya biberiyle zayıflama

"merhaba haftasonu evimizin ışığı sizin bukadar azimli oluşunuzu okudum ve bende bir an önce zayıflamak istedim sizin sözleriniz benim için çok önemli mehmet müderisoğlu sayesinde herhalde demi bu biber hapından benim de acil şekilde kullanmam gerekiyor benim kilom beni çok rahatsız ediyor 130 kilo olmak çooookkkkkkkkkk kötü saygılarımla."
  
Bu yorum 23-05-2011 11:43:00 tarihinde yazılmıştır...

mesut yar nasıl zayıfladı diyet listesi
Yazan: sibel - Balıkesir
Puan:mesut yar nasıl zayıfladı diyet listesi

"mesut beyin eski sempatisi gitmiş ama sağlık açısından daha iyi olmuş kilolu olmak zor mesut bey antakya biberi kullanırken özel bir diyet listesi uygulamışmı acaba?"
  
Bu yorum 28-05-2011 16:26:18 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi hangi biber
Yazan: hena atar - Hatay
Puan:antakya biberi hangi biber

"merak ediyorum da antakya biberi derken hangi biberden bahsediyorsunuz kırmızı bibermi yoksa yesıl bıbermi yoksa pul bıbermi hangisiyle zayıfladı antakyanın cesitli biberleri var tesekkürler"
  
Bu yorum 28-05-2011 20:38:29 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi nerede satılır
Yazan: tuba - Balıkesir
Puan:antakya biberi nerede satılır

"antakya biberi nerede satılır balıkesirde sormadığım yer kalmadı hiçbir yerde bulamadım birde satanlar ukala ukala antakya biberi yok antep biberi var onu verelim demezmi iyice bunaldım kaç gündür antakya biberi arıyorum bulamadım internette satan yok mu antakya biberi nerede satılır bilenler site adresi verebilirse çok memnun olurum."
  
Bu yorum 08-06-2011 15:33:05 tarihinde yazılmıştır...

mesut yar ın zayıflama sırrı
Yazan: ayşe eker - Çorum
Puan:mesut yar ın zayıflama sırrı

"mesut yar ın verdigi kiloya hayran kaldım bende başarmak istiyorum. mesut yar ın zayıflama sırrı harika. kilomdan rahatsızım denemek istiyorum mesut yarın kullandığı kapsülü nasıl temin edebilirim"
  
Bu yorum 23-11-2011 20:26:54 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberini kullanırken diyete gerek varmı ?
Yazan: GÜLDEN FİDANCAN - Adana
Puan:antakya biberini kullanırken diyete gerek varmı ?

"ben bugün ilk kez sipariş verdim bende artık uzun diyet denemeler sonucunda bıkmış birisiyim. ben gerçekten inanmak ve bende mesut bey gibi azimle zayıflamak istiyorum ben 30 kilo vermek istiyorum bana geerçekten yüzde yüz faydalı olduunu ve püf noktaları varsa bunu iletmenizi açıklamanzı çok rica ediyorum lütfen yazıma cevap belkiyorum teşekkürler........."
  
Bu yorum 11-01-2012 13:59:49 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi çayı
Yazan: özlem ipek - İzmir
Puan:antakya biberi çayı

"antakya biberi çayı aldım bugün 73 kiloyum inşallah işe yarar"
  
Bu yorum 13-01-2012 18:16:12 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi kadınlar kulübü
Yazan: öznur güler - Çanakkale
Puan:antakya biberi kadınlar kulübü

"kadınlar kulübünde antakya biberi ile zayıflamış birçok insan var bende zayıflamak için güvenilir bir ürün ararken antakya biberini buldum. 2 haftadır kullanıyorum 3 kilo verdim acaba yavaş mı kilo veriyorum. Siz antakya biberi ile haftada kaç kilo verdiniz."
  
Bu yorum 14-01-2012 00:01:41 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi orjinali hangisi?
Yazan: rose rose - Balıkesir
Puan:antakya biberi orjinali hangisi?

"biber hapı aldım ama orjinalliği vede işlevi konusunda çok şüpheliyim bu konuda bana yardım edermisiniz lütfeeeen bu hapı üreten kaç üretici firma var ve hangisi daha iyi ??????"
  
Bu yorum 26-01-2012 16:14:20 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum
Yazan: hamide kat - Manisa
Puan:antakya biberi kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

"bende dıyet ve sporla 12 kılo verdım ama yuruyusu ve sporu bıraktım ve 2 kılo aldım bende antakya bıberını kullanmak istıyorum ama kararsızım.kullanan arkadaşlardan yorum beklıyorum:)"
  
Bu yorum 04-02-2012 11:40:15 tarihinde yazılmıştır...

antakya biberi hapı acımı?
Yazan: neslihan - Ankara
Puan:antakya biberi hapı acımı?

"merhabalar bu hap da biber gibi ağza cok acılık veriyor mu? su mu tüketmemiz gerekiyor ve gerekiyorsa günde kaç litre?tesekkürler..."
  
Bu yorum 08-02-2012 17:39:35 tarihinde yazılmıştır...

mesut yarın kullandığı ilaç
Yazan: çiçek yıldız - İzmir
Puan:mesut yarın kullandığı ilaç

"mesut yar zayıflarken bu ilacı da kullandımı?"
  
Bu yorum 12-02-2012 00:41:05 tarihinde yazılmıştır...

Antakya Biberi ile Mesut Yar Nasıl Zayıfladı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.