reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Akupunktur ile Zayıflama

Zayıflama Akupunktur ile Zayıflama konusunu yazdır Akupunktur ile Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 30-01-2010 tarihinde saat 23:00:57 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6052 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Akupunkturun zayıflama sırasında oluşturduğu önem, beyinde bulunan iştah merkezinin kontrol altına alınmasında yatar. Akupunktur iğneleri sizin daha az acıkmanızı, rahat doymanızı sağlar. İğneler sayesinde iştah merkeziniz dengeli bir şekilde kontrol altına alınır. Aşırı yemek yeme alışkanlığınızın azaldığını, sinirlilik halinin ortadan kalktığını, açlık nedeni ile oluşabilecek mide yanması ve ekşimesinin olmadığını göreceksiniz. Akupunktur sayesinde tedavi süresince tansiyon düşüklüğü ve halsizlik gibi şikâyetler de ortadan kalkar. Kısacası akupunktur tedavisinde açlığa bağlı olarak ortaya çıkması beklenen şikâyetler olmadan kolayca ve hiç sıkılmadan kilo vermeniz mümkündür.

Akupunktur ile Zayıflama başlıklı bu makale 30-01-2010 tarihinden itibaren 6052 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Akupunktur ile Zayıflama

Sayfayı Paylaş:Akupunktur İle Zayıflama

Zayıflama Akupunktur İle Zayıflama konusunu yazdır Akupunktur İle Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 26-08-2011 tarihinde saat 03:25:45 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 290 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


AKUPUNKTUR TEDAVİSİ İLE ZAYIFLAMAK


Akupunktur ile zayıflama tedavisinde hastaya kulak akupunkturu uygulanır. İlk hafta 2 kez akupunktur kulak seansına gelir. Sonraki 7 hafta boyunca, haftada 1 kez kulak akupunkturuna gelerek toplamda 8 haftada yani 2 ayda hiç bir yan etki görmeden 8 kilodan az olmamak kaydıyla 10 kiloya kadar zayıflar. Kişi bu 8 hafta sonunda istediği ideal kilosuna ulaşmış ise 3 veya 6 ay süre ile ayda 1 kez kulak akupunkturu tedavisi alarak mevcut kilosunu korur ve tekrar kilo alma riskini ortadan kaldırmış olur.

Akupunktur ile zayıflamaya karar verilmişse yaşayacağınız aşamalar şunlardır:

Akupunktur iştah merkezinizi yöneterek açlık isteğinizi bastırır.
Mide asit salgınızı azaltan akupunktur sayesinde mide ekşimesi ve mide yanması sorunu yaşamazsınız.

İştahınızın azalmasıyla yaşamak riskiniz olan halsizlik sorununu ortadan kaldırır tam aksine akupunktur size enerji verir. Kişinin kendisini mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlayan serotonin ve endorfin isimli salgıların daha hızlı salgılanmasını böyleliklide kişinin kendini mutlu hissetmesini sağlar. Akupunktur metabolizmayı hızlandırıcı, düzenleyici etkisiyle kişinin kilo vermesini sağlar.


Akupunktur İle Zayıflama başlıklı bu makale 26-08-2011 tarihinden itibaren 290 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Akupunktur İle Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Akupunktur İle Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.